bugün

Joachim trier'in son derece kötü filmi.
Ay hamilemiymişim. Kimdenmiş, doğum ne zaman bana haber verin noluuur. Korkarım ben, yalnız bırakmayın noluuur. Ay kim bakacak bu çocuğa şimdi yaaağğ. Daha gezeceğidim ben ya. Pufs.
evli ve beşinci nesil dişi yazar. severek okuyorum, inşallah silik yer de daha da değerlenir entryleri.
(#40984744).
sakin ol şampiyon.
Neden bilmem, sevdiğim yazar.
Valla kim kızdırdıysa en yakın sığınağa girsin.
Konuşan kaburga.
be cool be relax.
Kadın düşmanları acaba kendilerini doğurup büyütenin de bir kadın olduğunu neden ve nasıl unuturlar?
Kadına değer vermeyen ve nankörlük eden Allah'a iman mı edecek?
Yedi sülalemi ağlatacak, sen şöyle kenara gel. Bir ifadeni alalım.

Cehennem cahillerin olduğu yerdir. Ateistler sayenizde çoğaldı hadis dincileri.

Hesabını vetemeyeceğiniz işlere kalkışmayın,
öbür tarafta bulaşık yıkatmıyorlar

Diyor ilhan Berk.

Kur'an da defaatle aklını kullan diyor. Zandan uzak dur, iftira atma diyor. Peygambere düzmece hadisleri reva görenleri Allah'a havale ediyorum.
(#40249866).
(#41078935).
yaşının 45 üstü olup olmadığını anlayamadığımız yazarımız.
görsel
aklı başında ender yazarlardandır.
#41078993 AA yaşı karıştırma şimdi bak. Ne güzel sohbet ediyoruz şurda. *
ara sıra gözüküp kaybolan, beşinci nesil bayan ve hanım yazar. evli olduğu için çok yazamıyor sanırım.eşi izin vermiyorsa demek ki. neyse iyi yazmalar.
#41124681 algıda sıçıcılık var. Evladım eşimin olduğunu sana kim söyledi? Derdin ne çocuum senin? Yürü git la. şurda vermeye çalıştığın mesajına tüküreyim.
dişi bir yazar.
(bkz: #41132868) kadın haklı rezil yaratıklar. bu erkek milleti hep böyle thelma hanım,boşverin.
#41132878 teşekkür ederim kasap bey.
ara sıra gözüküp kaçan beşinci nesil hanım yazar. en sevdiğim 34 hanım yazar arasındadır kendileri. iyi yazmalar.
benden kurtulmak isteyerek çok kalbimi kıran yazar. oysaki ben seni sevmiştim.
(bkz: #41469341)
(bkz: #41469776) yarın gel babamgilden iste beni. Ha kasap ha sarraf bu zamanda seven erkek bulmak zor. *
gözümüz açıkken başgöz etsek de mürüvvetini görsek yazarıdır.
keşke daha fazla sözlükte zaman geçirse dediğim beşinci nesil hanımefendi.
https://www.uludagsozluk.com/e/41673177/

iikizler burcundan bu gelinlik kızımız.
dünya ahiret teyzemdir..

saygılar efem..
(bkz: #41691952) ülkede herkes gibi düşünmeyince ahlaksız damgası yapıştıranlardan biri. Eminim asıl ahlaksız kendisidir.
Evlat senin değilse avunması kolay olur. Bir de o anneye sor.
güncel Önemli Başlıklar