bugün

Henüz patlamamış olan bir site varsa link atabilirseniz çok mutlu olurum, evet fakirim, 7. sezonu hala izleyemedim.
Hayranı olduğum dizi.
Hala Abraham ve Glenn'in ölümünün​ yıkıcı etkisini unutamam. Pislik Negan.
http://www.youtube.com/watch?v=9z_fH_O76g4 galiba dünyanın en güzel ve en minnoş oyuncularına sahip bir diziyi izliyorum! teşekkürler twd!
ya bu diziyi sevmeyen nasıl sevmiyor anlayamıyorum.
zombiler filan varmış. sizce izlemeye değer mi yaz tatili bitmeden başlayım mı?
7. Sezonda telif yemesi nedeniyle bıraktığım dizi. Bir sürü program kur, torrent çalıştır falan uğraşamam. Bilgisayar da Yok zaten.
Malum kadın kolları.

Yürüyenler.

Bi de güden var.

The athlethli sitting eating dead.
3 5 bölüm izleyip sonra bana sıkıcı gelip bırakıp sonradan tekrar heves edip izleyemediğim dizidir.
dizinin ana konusu "yürüyen ölüler yani = ZOMBI" olmasına rağmen, her geçen sezon daha az zombi bulunmaktadır

Dizide saçma sapan ask sahnelerı, insanların insanları yediği ve birbirilerile savaştığı saçma sapan dizi.
Bütün kıyamet filmlerinden anladığım o ki. insanın en büyük düşmanı gene insan. Saatte 500 metre ilerleyen kafasına bir el ateş edince ölüp giden bu zombilerle dertleri olmuyor arada çerez niyetine gidiyor genelde. Asıl mesele insanlar! Amerikada ufak bi elektrik kesintisinde marketleri yağmalıyorlar diyorlardı doğru dedirten olay..
7. sezondan sonrasını izleyemedim. netflix in amk.
arkadaş tavsiyesiyle başlayıp yarım bıraktığım dizi. Öteki diziler daha cazip gelmişti... vakit bulursam devam ederim.
inşallah old man rick olayı gerçek değildir. Öylesine bir zaman atlaması kabul edilemez.
Saçmalığın daniskası olan dizidir. Evet.
8. sezonu başlamış olan dizi. Alt yazı gelince bilgilendirilmek isterim.
yine mantık hatalarıyla dolu bir bölümle sezona giriş yaptı. ulan herşeyin başı bir adam var. öldürsen tüm savaş bitecek. eline fırsat geçince neden öldürmüyorsun? sırf oyun bitmesin diye bölüm sonu canavarını öldürmemek gibi birşey bu. bırakıp gittiler adamı oradan sonra savaşa devam ettiler. yoksa ben mi bölümü çok yanlış anladım, plan neydi tam olarak birisi aydınlatırsa sevinirim.
Dikkat 8x1 spoiler ı içerir.

ya tamam savaş başlatıyorsunuz güçlendiniz ve hatta ezekiel i yanınıza çektiniz. ateş edip adamların arka bahçesinde buluşuyorsunuz ve negan geri zekalı gibi yanında 5-6 kişiyle beraber sizlerin eli silahlıyken karşınıza çıkıyor öyle mi?

siz silahlı 10+ kişisiniz negan elinde sopayla karşınıza çıkıp merhamet mi dileyecek.. hadi o öyle çıktı 2 kurşun atamadınız mı? saçma sapan bir hal aldı bu dizi.
zombiler 8 senedir ölmedi mi diye düşündüm şimdi.
Millet 8.sezona geçmiş ben hâlâ telif muhabbetinden beri 7.sezonu bulamadım dizisi.
nereden izleneceğine dair çok fena tüyolar verdiğim dizi.
nerden izliyonuz ibneler?
--spoiler--

--spoiler--

ya amk şu zombi dizilerinde "biz onlar gibi değiliz, öldürmeyelim kimseyi" klişesinden artık gına geldi lan. hayır polyannacılık da değil, düpedüz mallık onun adı. geçen sezon zenci abi yapıyordu, bu sene jesus yapıyor. cidden siktirin gidin. arkadaşlarımı gözümün önünde öldürecekler, kaçıracaklar, işkence edecekler, beni ve bütün insanımı açlığa mahkum edecekler ama ben onları öldürtmeyecem, tüm halkımı karşıma alacağımı bile bile. kusura bakmasın da kimse yeşilçamda dahi böyle embesil bir merhamet çeşidi bulamazsınız.

aynı şekilde 1. sezonda survivorlardan biri geri döndü de, bu adam 1. sezonda fitti lan. ulan kaç sene boyunca zombilerle savaştın, aç kaldın, ordan oraya koşturdun ve neredeyse 10a yakın kilo mu aldın şimdi. zombie apocalypse'de gut hastası olmuş çıkmış eleman...

--spoiler--

--spoiler--
temponun bir yükselip bir düştüğü, hikaye ilerleyişi ve kurguda otomatiğe bağlanmışcasına devam eden, artık heyecan yaratmaktan uzak fakat nasıl bitecek diye merak ederekten takip ettiğim dizi. bence bu dizinin esas sıkıntısı 5 sezonda anlatılıp bitirilecek hikayeyi lastik misali uzattıkça uzatması. insanların hayatta kalma mücadelesi, devlet ve modern kurumlar olmadığında güç odakları etrafında doğan çatışma ortamı, insanın ilkel güdülerinin, vahşiliğinin aktarılması güzel tamam da hala virüsün nasıl ortaya çıktığı ve nasıl yok edilebileceği üzerine bir şey söylenmedi arkadaş. ve olayların geçtiği bölgelerin dışı koca bir bilinmezlik. ha başka bir iyi yönü de karakter gelişimini iyi işliyorlar onu da belirtelim.
bu doğrultuda diziyi tatmin edici bir sona bağlayabilecekler mi merak ediyorum?. (daha fazla derinlemesine incelenmeyi hak ediyor mu emin değilim)
8x2 bölümünde ne olduğunu bir türlü anlayamadığım bölüm olmuştur.

--spoiler--

Geçen haftadan sonra olaylar ne ara o kadar ileri boyuta geldi gerçekten şaşırtıcı. Ayrıca çatışma sahneleri ne öyle ya kurtlar vadisi edasıyla çekilmiş. Bilerek içeri girmediler bize diye ısırılan kadından sonra gösterilecek olan detay bile gösterilmedi. Zombiler sadece kadını ısırsın diye mi uğraştılar. Yok kardeşim ya gerçekten istenileni veremiyor artık dizi. Mecbur izliyoruz 7 sezonun hatırına ama eski heyecan kalmadı.

--spoiler--
Biraz daha fazla izleyebilmek adına 5 bölüm biriktirip öyle izleyeceğim.