bugün

Oyuncularindan bi tanesi instagramda fotografimi begenmiş olan dizi.
12.bölüm çok saçmaydı ama zombiye doyduk çok şükür en son bu kadar zombiyi 10 bölüm önce görmüştük.
--spoiler--

bölüm 12 - paketlerin üzerinde rte yazıyor ve bölümün adı ''say yes''.

ilk çıktığı günden beri takip ederim 13. bölümde ilk defa bir müslüman gördüm, türbanlı bi bacı vardı.

yıllardır takip ettiğim dizide böyle ilginç tesadüfler görmek noluyo lan dedirtti bol bol...

--spoiler--
amaçsız geçiş ölümlerinden nefret ettiğim dizi. şurada kaldı 3 bölüm, stratejik hamleler yerine karakter motivasyonu izliyoruz. amc'de iyice kanal d'ye döndü anasını satayım.
Açıkçası varlığını uzun süredir bildiğim fakat pek de sallamadığım bir diziydi. Ta ki elime bir t-shirt'ü geçene kadar. Sırf t-shirt ü giyebilmek için açıp bir iki bölüm izleyeyim dedim, açış o açış. 5 ayda 7 sezon bitirdim. 7. sezonun 14. bölümünüde şu an dört gözle bekliyorum. Beş altı bölümdür hiçbir önemli şeyin olduğu yok gerçi saçma detaylarla uzatmaya çalışıyorlar ama olsun, daha 10 sene de devam etse sırf zombiler, pardon walker'lar ve Rick var diye izlemeye devam edeceğim.
şu morganın Come back yaptığı sahneyi 2 saattir aradığım dizi. Rick birinin kafaya sıkıyordu Morgan görüyordu ordan o hangi bölümdü bilen yazar bildirirse sevinirim.
ilk iki sezondan sonra pembe diziye bağlayınca bıraktığım dizi.
13. Bölümü, yani morganın kafayı yemesini yeni izledim.

Bu adamın kafasını anlamak zor.
Hayırlısı.

O sopadan bir tane bende edineceğim çok amaçlı valla.
hala izleyenleri hem anlıyorum hem anlamıyorum. ilk 2 sezonu ilgiyle takip ettim. ama 3.4. sezondan sonra sürekli tekrar eden aynı senaryo insana mal muamelesi yapıldığını düşündürüyor. klasik hollywood filmlerinden ne farkı kalmış ki o zaman ? ama öteki taraftanda gerçekten kaliteli dizi bulmakta kolay değil vasat olsada herhalde ilk 2 sezonun verdiği zevki belki ileride bulurum diye izliyorlar hala. bunu diyorum ama 6 sezona kadar devam ettim devamınıda izlemek istiyorum çünkü iş ve eğlence yok.

hayatta bazı insanların bazı özelliklerini duyunca direk mal damgası yapıştıyorum. herhalde walking dead'inde hala çok zevkli olduğunu düşünenlerlede bundan sonra fazla muhattap olmam.
son bölümü izleyebileceğimiz bir site bilen varsa mesaj kutuma bırakabilir mi?

edit:
tengir budun ve bibbo bibbowski teşekkürler.
sabahları, okul yoluna giden tıp öğrencilerinin prova yürüyüşlerine benzer fragmanlar.
Bok gibi dizi. Neden bunu izliyolar anlamıyorum pretty little liars gibi bi efsane varken?
bu amk dizisi yüzünden misafir çocukları zombicilik diye oyun uydurmuşlar da beni ısırmaya kalktılar geçende. tam da namaz kılıyodum, sübhanekeeee diye bağırıp kızdım. sonra kafalarına tespihle vurup salona kadar kovaladım. annelerini de evden kovdum. çok korktum lan.
Az once izledigim ve cok nadirdir kac dakika kaldi diye kontrol ettigim dizi. Son sahneleri cikar icinde hicbir sey yok. Rosita ile sasha nin ibrahimi cekistirdikleri sahnelerde esnedim be uykum geldi uykum.

Rica ederim artik olaya girin. Bakin cok rica ediyorum.
7/15'te yine karakter açmazına girerlerse bırakacağım dizi. aksiyon değil gerilim istiyorum.
erdoğan'ın takma adlarından birisi. selam verdiği üç gün yaşadı.
Bi türlü savaşamadılar be.
16. bölüm internete düşmedi mi merak ediyoruz. beni bilgilendirsin bilen birisi hemen. uyuşturucu bağımlısı olup polattan eroin dilenen memat gibi hissediyorum kendimi. bi link be bi link...
Bu sezon hep yemek yerken izledim. Normalde twd dedin mi bırak yemek yemeyi nefes almam. O derece sıkıldım yani. Neyse aşk işte, bırakamıyor insan.
Rick ve avanelerinin tekrardan yollara düşmek yerine neden negana boyun eydiklerini anlamadım. Pisi pisine Koreli de öldü.
Bomna gibi bir sezon finalydi.alexandria bugun düşmedi. Düsmeyecek ulan.amazon gadınları da siz de gelin birlik olalim yardimlasalim.
Döner bıcagını kapıp dalasım geldi valla.
7 senedir saçmalamakta sınır tanımayan dizi. Evet.
geçen hafta "bu kadar kişi övdü artık başlamalıyım" diyerek başladığım , bu hafta da 2. sezonuna geçtiğim dizi.
şimdilik iyi gidiyor gerçi 2. sezonda 1'in heyecanı yok gibi ama göreceğiz.
-spoiler-sezon finali için

Rick vurulmamıştı ya nasıl o halde savaştı ve hiç kimse yarasını sarmadı unuttular heralde.
--spoiler--

16 bölümdür herifin gebermesini bekliyoruz hala gebermedi. Bu son bölümfeki taktikleri berbattı. Yani içerde mal gibi beklemek yerine dışarıda ayrı bi ekip daha tutmaları şarttı. Mişon gibi bir keskin nişancının daha olması lazımdı dışarıda. Kaplan reis harbi kaplanlığını yaptı ellerine dişlerine sağlık. Şu an adını unuttuğum zenci ablamız da kendini iyi feda etti helal olsun. Bir kez daha maggie nin ne kadar taşaklı hatun olduğunu gördük. Kısacası zevkli bir bölümdü. Her an daryl in ölmesini bekledim ki ölseydi kapatıp diziyi bırakırdım heralde. Rick kendinden eminse eğer o iş tamamdır görüşüm var benim ve bir kez daha tuttu. Ha son olarak lan ezikiel sen kralsın ne öle kahveden mevzuya adam toplar gibi 10 kişi gitmek. Yakışmadı. Daha kalabalık olup ış kapıyı tutabilirlerdi belki. Anlayacağınız baya etkilendim bu bölümden..

--spoiler--
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar