bugün

Trans mrans fark etmez. Ruh ayni ruh.
bunu söyleyenin kendisi trans dır.
transsa da güzel hatun.
çoluğu çocuğu var lan ayıptır.
Dar kotlu göt capsi bekliyoruz acilen oradan anlarız tro olup olmadığını go go go .
perşembe günü istiklal caddesi yeşilçam sokakta çay içeceğim yazardır. bebeyimle bana kıskançlık yaygara kuru gürültü yapmayın lütfen.
bu sözlüge ne yazarlar geldi gecti ama bunun gibi nokta koysa 10 begeni alanini görmedim. sunun entrylerine bakarak sözlükte ne kadar abaza oldugunu anlayabilirsiniz. sacma sapan bir sey yazsa bile asiri miktarda oylaniyor. tavsiyeler bölümüne her gün entryleri giriyor. gören de makale bilim felsefe ya da bilgi entrysi falan giriyor sanacak.
kendisi sözlükte sevdiyim, taktir etttiyim, über ötesi entrylerini görür görmez anında eksilediyim ender nadir yazarlardan biri. lakin geçtiyimiz gün kalbimi kırdı, ezdi üstünü çiynedi.

adımı zikrederkene "iyesta bilmem ne nickli yazar" diye bir söylemde bulundu. gördüyümde kan kasıklarıma sışradı ama yinede kızamadım kendisine usulca eksiledim. zira ben ondan "derknes ciyim" diye bahsederkene o benden "bilmem ne" diye baasetmişti.

nesi varsa nikimin, üzdün bebeyim, gerçekten üzdün.
Bu sözlükte yoruldum yazıp 50 oy alanların kuyruğuna teneke bağlanıp kovalandı bil istedim.
demek fırrrrankla çay içermiş, tam da adamını bulmuş

ordan çıksın çarşanbaya benim dergaha gelsin.
tekelci amcaya selamlar...

https://www.youtube.com/watch?v=8IPeQ-yI0_s
Yaman hatun vesselam.
eskilerden kalan tek dişi yazar. hepsi gitti bu kaldı, yine yanlış kızlara yürümüşüz amk.
Erkek mi kadın mı bilemediğim yazar. Bir erkeksi yazıyor bir kadınsı. Hiii Yoksa...
bir queen of darkness vardı bu o mu ya.
extraların kralı, ekstra güzel, ekstra iyi yazar.
ister erkek olsun, ister kadin olsun, bir sise votkayi "zazdorovya!" diyerek beraber goturmek istedigim yazar.
tam bir kraliçe, kırmızı içen kız karizması farklı bir şey.
türbana girip namaz kılmaya başladığı söylenen yazar. allah tamamına erdirsin.

görsel
feci, müthiş sempatik metalci yazar.
(bkz: The rise of darkness in artı oy kasma başarısı)

Sewehe ....
Genellikle metal müzik seven yazara benziyor. Onun için elektro gitar hayat felsefesi olabilir. Gitarının tellerine kuşlar konmaması dileğiyle. Bir yazar.
metalden hoslandigini ogrendim, kendine kucuk bir hediye gondereyim dedim. Metal forever
görsel
hayatı olumsuz şeylerle dolu da olsa, pozitif zihniyetini koruyan, güçlü etik anlayışı sayesinde iyimser bir hayat yaşayan, Ayrım yapmadan, herkese karşı nazik, sevgi dolu, sevecen ve şefkatli olmaya çalışan bir yazar.
ya da bana öyle geliyor.
Bu kadar egeli degil.