bugün

en az ilki kadar başarılı ve komik olan devam filmi. serinin üçüncü filminin fazla gecikmeden çekilmesini umuyorum.
--spoiler--

mike tyson gibi bir sürpriz beklerken 2. filmde tekrar yer alması çok hoş olmuş.

--spoiler--
--spoiler--
sonlara doğru sürat teknesini karaya çıkardıktan sonra alan'ın karaya demir atması ile sandalyeden düşmeme sebep olan, son zamanlarda izlediğim en iyi komedi filmi.
--spoiler--
yanlışlıkla filmi türkçe dublajlı indirmişim, o kadar indirdik izleyelim dedim demez olaydım.

bir daha kolay kolay dublajlı film izlemem.

zach galifianakis doğal komik bir adam,tipini her gördüğümde tebessüm oluşturuyor. filmi izlerken sıkılmadım, eğlenceli olmuş. 7/10
6.6 puanı hak ediyor. 1.sinin üstüne pek bir şey eklenmemiş hatta eksik. 1.sinin güldürme konusunda birkaç tık daha önde olduğu kesin.
--spoiler--
Alan'ın saçını neden kazıttığı muallakta kalmış. fotoğraflardan anlaşılmıyor.
--spoiler--
ilki ile kıyaslandığı için vasat denilen devam filmi. biraz daha "macera-ekşın" ağırlıklı olması izlenirliğini düşürmüyor. ana konu devam ediyor. serinin üçüncü filminde ana tema dışına çıkarlar mı bilinmez ama kadro bozulmasın. ayrıca film sonlarında gösterilen fotoğrafların video kayıtlarını da gösterseler bomba olacak.
1. Kadar güzel olmasa da idare eder.
1.si kadar güzel olmayan ama yinede zach galifianakis'in üstün performansıyla güldürdüğü ve filmin sonundaki süpriziyle mutlu etmiş film.
sırf bradley cooper için izlenir.
ilk film kadar güzel olan serinin ikinci filmi.
izlerken gülmekten yanaklarımın ağrıdığı ender filmlerden biri.
kurgu olarak da gayet güzel. ilk filmde hadi toyduk, final sahnesinde şaşırdık, güldük.
ama ikinci filmle aynı tuzağa düşmememiz gerekirdi. ben şahsen düştüm, eminim çoğu kişi de düşmüştür.
2011 yılı ABD yapımı komedi türünde çekilmiş bir filmdir.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Felekten_Bir_Gece_Daha
görsel
görsel

oha!! gülsem cok yanlis ve ayip olacak, ama harbiden komik be abi.

(bkz: politically incorrect).
serinin ilk filmi gibi saçma bir film.
özellikle sigara ve coco bağımlısı olan şerefsiz maymun izleyici yerlere yatırdı resmen, bende dahil.
birde maymun vurulup acı çekmesi bile komikti.
gercekten cok zorlama ve kötü bir film olmus.
"birinci beğenildi, hikayeyi biraz değiştirip piyasaya sunalım seyreder bunlar, iyi para götürürüz" gibi düşüncelerle çıkarıldığını düşündüğüm film. aptal yerine konulmuş hissettim resmen. hiç seyretmeseydim de the hangover aklımda iyi bir film olarak kalsaydı.
ilk filmin yavan versiyonu.

konu aynı, oyuncular aynı senaryo aynı, kalite kötü.

ilk filmin hem filmi hem de film sonu güzelken bu kötüdür.
ilki kadar güzel değil ama üçüncüsü kadar da kötü olmayan, serinin 2.filmi.
Yarmistir.
birincisini izledikten sonra fırsat bulamadığım, şimdi izlemeye gittiğim film.
yanılmıyorsam bu akşam 3. defa izlediğim film.
alan'ın annesine söylediği şu repliğe hala gülüyorum ; "bi dilim kek seni öldürmez"
hahahahahahahaha
birincisinin yağından kavrulan, espri yapacağım diye ahlaksızlığın sınırlarını zorlayan suni ve boktan bir film idi hatırladığım kadarı ile.
Filmde en ufak bir abartı yokmuş test ettik kanıtlandı. Bu arada şu ladyboyun adama kaydım dediği sahneyi yaşadık arkadaş kızı aldı gitti tam işe başlıcak kız ı am Ladyboy diyor neyse o an tabi işi görüyor iş işten geçtikten sonra otelden id alırken kız mavi olduğunu görüyor idnin.
Sonunda Mike tyson'ın çıkıp mal mal şarkı söylemesi hayatımda izlediğim en saçma film sahnesiydi.