bugün

believe adlı parçalarıyla distortion'ın dibine sokarlar.
her müziği iyi yapan birileri vardır, her müzik iyi olunca dinlenebilir. işte bunu bize ispat eden grup.
google ye ''kemikıl bradırs'' da yazılınca çıkan müzik grubu.
google'ı google diye okuyunca arka fonda birden çalmaya başlayan grup.
richard ashcroft ile birlikte yorumladıkları "the test" adlı parça, müziğiyle olsun klibiyle olsun "işte bu" dedirtir.
Star Guitar şarkısının klibinde her ses için ayrı bir direk geçiyor. açıklama kısmı olmadı. klibi dikkatli izlerseniz her seste farklı şey geliyor. şey diyorum olmuyor. link vermek şart tabi.

http://youtu.be/0S43IwBF0uM
bu aralar şarkılarının çok ama çok fazla tekrarladığını düşünmeye başladım. albüm olarak ki hele hiç çekilmiyorlar. 2 dakika dinlenebilecek şarkıyı 6 dakika yapma kafasındalar.
Kariyer zirveleri hey boy hey girl'dür.

Bir daha o nirvanaları göremediler.
amacımız tam olarak müzik yapmak değil tarz yaratmak kafasında iki adamdan meydana gelen ritimleri kadar klipleri ilede akıllara kazınan grup.
metal dinleyen bana bile kendini beğendiren kardeşler.
'The Salmon Dance' en sevdiğim şarkılarıdır.
müzik ile torbacılık yapan adamlar.
bir zamanların efsane şarkılarını yapan grup.şimdi neredeler acaba?

(bkz: do it again)
kariyerlerinde tepe noktaları hey girls hey boys'tur. iskeleti bile dans ettiren şarkı.*
(bkz: beşar esed)
(bkz: saddam hüseyin)
do it again şarkısının klibi şahanedir, bu klibi izledikten sonra şarkıya kafayı takabilirsiniz. şarkıyla banka soyuyorlardı ya.
the salmon dance isminde başka bir şahane klipli şarkıları daha vardır.
ne tarz yaptıklarını bilmiyorum ama bana bu müziğe bir tür ver denilse elektronik pop derdim.
görsel
kendilerinden bahsederken hep ''kimyasal biraderler'' dediğim gruptur.

bahsetmek? ne dinliyosun diye soruyolar, söylüyorum. durduk yere övmeye başliyacak halim yok ya?
tanrı'nın yeryüzüne yansıması olan bir grup.
metro tv'de dinlerdik eskiden.

http://www.youtube.com/watch?v=Xu3FTEmN-eg

şu şarkısı çok güzel
bunu sevenleri şuraya alalım; (bkz: lali puna)
duft punk ve The Chemical Brothers başka bir evrenden seslenmektedir.
hey boy hey girl şarkısı ile televole 3 karmasından tanıdığım enteresan grup.
2015 senesi içinde yeni albümü müjdelemişler. çok acayip sevindim. 2015 turlarını sanırım verdikleri eğitimler sebebiyle askıya almışlardı. iyi oldu yeni albüm geliyo oh miss.
galvanize şarkısını severim.