bugün

Boş ne olduğu belirsiz, kaynağı olmayan bilgilerdir. Mesela demiş anadol'da başka medeniyetlerin payı yoktur. Git birkaç antik mekan gez bilgisayarın başından kalkıp. Sağlığına yazık tamam kafa gitmiş geri kalan kısımları kurtar. Ergenler gibi ırkçılık yapıyor 2019 yılında hala.
sözlük ateisti.
halen hatırlarda olan bir dönemdir. lakin şu anda o günlerini ziyadesiyle geride bırakmış tadında takılıyor sözlükte. zaman ne gösterir bakalım.
ne günlerdi be ah ah..

sözlükte muhafazakar kaşarımız ve bu arkadaşın vadan hayini çatlattığı günlerdi..

sözlükten kalpler çıkardı böyle her yerden..
ozmanlar fetö akp yi destekleyin fetvası verdiği içindir. 15 temmuzla birlikte fetö devletin içinden kovulduktan sonra yeni bir fetva ile akp'ye düşman olmuştur.
Azımsanmayacak derecede, belli aralıklarla saçma sapan muhalefet yapan zat.

(bkz: #41906712)

Dayı bu ne ya. 3. sınıf öğrencisi bile güler şuna. Bababa laflara bak hele. Boş bakkal... Anladınız siz onu*
(img:#1882016)
adamın allahı kralı evet.
Eksiler böyle siliniyor muydu yav.
Gerçekten 6 eksi için mi ağlıyor bu.
Hayatta 40 ina gelmiş birinin daha büyük sorunu olmadığı bir yer. Ve hiç erinmeden cevap veren bir moderatorü olan sözlük.

Ulan hayatı seri eksi aldım diye ağlayacak kadar çok mu seviyorsunuz.

Edit
Moderator lütfen ilgilenir misin?
Seri eksi atıyorlar.
Eksi oyları silmez moderatör. Muhtemelen verilen eksiler fake hesaplardan. ip kontrolü falan yapmışlardır herhalde. Yoksa herkesin kendi özgür iradesi. Ben tabi ki hoşuma gittiği için artı oyladım ama isteyen eksi de verebilir.
Gün itibarıyla, Sözlüğün en ulvi yamyamları tarafından hunharca topa tutulan yazar kişisi.

Sözlüğe emek veren, aklı başında konuları derleyip, toplayıp, kendi bakış açısıyla harmanlayan bir kalemi ve duruşu var.

Görüşlerine, katılırsınız ya da katılmazsınız, bu sizin tasarrufunuzdur.

Lakin bir gerçeği gözler önüne sermesine rağmen, salt " tengir budun" olduğu için, komplekslerinize kurban olup, seri eksilemek nedir?!

Bunu, x bir yazar yazdığında, okumaya değer bulmayayıp, oylamayıp, bakıp geçiyorsanız, salt tengir budun yazdığı için, hazımsızlıktan ya da kininizden ötürü eksiliyor ve tepki gösteriyorsanız, işte bu hoş değil hatta vahim bir durum.

Kişilik savaşlarınızı, egolarınızı bir kenara bırakıp, yazıp okumadığınız sürece, bu sòzlük adam olmaz!

Çok önemli edith:
Tengir, kankam değildir, okuyup, takip ettiğim bir yazardır.
Kayırma amacı içermez.
istiklal mahkemesi nin vicdansız yargıçlarından.

üç ali divanının (kel ali, kılıç ali ve bakkal ali'den oluşan istiklal mahkemesi yargıçları) adı ali olmayan azası. ( belki Ali'dir bilinmez)
görsel

gayet net, bu şekilde. evet
görsel
(bkz: tengir budun bunu beğenmedi)
güldüren beyandır. seri eksilerin silineceğine delalettir

görsel
(bkz: türkiye de adalet)
Bu sözlüğün değişmez kuralıdır.
Tengir yazar.
Bir sik yazamayan ama takdir ve ilgi bekleyen ibnelerde
Tengir'in nickaltına yazar.
(bkz: ağlama melis)

moderatör tanıdığı olma ihtimali olan bir ağlak yazarın başına gelen olay.

eğer ki haksız yere eksilenmeler tespit edilebiliyorsa moderatörleri derhal göreve çağırıyorum. tüm yazarların eksilerini inceleyip silsinler ama böyle bir tespit söz konusu değilse o zaman bırakın herkesin eksisi kalsın. çifte standart bu sözlüğe uğruyorsa bu sözlüğü içerikler değil siz moderatörler bitiriyorsunuz demektir.
Oo tengir budun mu?
Eksilenmeme özelliği var onda.
Hemen düzeltiyorum.
tam komedi yahu yok adam vatan toprağına galoşla basdı ben gidecem toprakta eşelenecem diyen adam eksi yemiş diye şikayette bulunmuş. bunlar hep seratonin eksikliğinden.
Bence oylar tekrar sayılsın. Çalınmış olabilir.
kaz dağlarının elden gidişinin değil de artının eksinin derdine düşen gafilleri göstermiştir.
çoğunuz ergen olduğunuza göre %80'iniz ilerde çocuk sahibi olacak. ve kazdağları artık olmadığı için o geni bozuk veletleriniz çoğunlukla karbon monoksit soluyacak. iklim bozulup ülke iyice çöle döndüğü için içecek su bulamayacak. bunlar olmadığında zaten kıvrana kıvrana gebereceklerinden kıtlıktan söz etmeme gerek bile yok.
neyse işte o geni bozuk veletler geberirken en çok ülkeyi bu hale getiren sizlere sövecek.
ilahi adalet.
Boku çıkan mevzu.

Sabah bir entry girdim akabinde akşam moderasyon sildi amenna. Ben adamı şahsen tanıyorum her gün telefonda iki kelamımız oluyor ; ben kendimce takıldım ona sanırım o da alınmamıştır. Ama buradaki insanlara bakıyorum sanki servet bulup zengin olmuşlar gibi gereksiz bir şekilde adamın üstüne gidiyorlar. Her entrysini bende beğenmiyorum ama parmak bastığı konu önemli ve takip edilmesi gereken bir konu. Şimdi eksileyince ağlıyor mevzusu değil, adam ona bozulmuyor adam fake hesaplarla eksilenmesine bozuluyor. insanların konuya ilgi göstermemesine bozuluyor. Yoksa çok da umrunda değildir, içmiştir şimdi iki duble rakısını sabah da işine gücüne bakar hayatına devam eder.

2500 entryde girseniz bu başlığa tengir yarın doğru bildiğini yazar.

Hadi eyvallah..
Şu sözlükte araştırıp bişeyler sunan az yazardan biri..

Ayrıcalığı olmalı..