bugün

hepsini yazdınız en kötüsü bana denk geldi. yazamam.
Gelen giden bu gariban adama sarıyor yahu.

Uğraşmaýın benim tengir'ciğim ile.
kulubümüzün başkanını kimseye yedirmeyiz.
Siyasi propaganda yapmayı seven yazar. Neden uludağ gibi troll dolu yerde yazmak yerine bir partide (iyi parti gibi) gönüllü olmuyor anlamıyorum.
müzik zevkini zikem reis.
nasıl da gidiyorsun duble yollarda. dombra çalsana olm.
Ulu sözlükte kanıta dayalı, bilgi içerikli entry yazan ve ulu sözlükte çok çok nadir bulunan yazardır. Yazdıkları kanıt temelli olduğu için okunmaya değerdir. Ergensi-hormonal başlıklara itibar etmemesi de belli bir birikimde olduğunu, birçok yaşam deneyimi atlattığını gösteren semptomlardır.
takip mesafesini koru.
sağ' lama,
solla.
ama her zaman solla. sollamak iyidir.

not: istersen buyur ortama takıl.
https://www.youtube.com/watch?v=QJGBW5-L2WM

bekleriz...
haklı karşıtlık. biz türküz arap masalları dinlemek isteyen arabistana gitsin.
iddiasıyla bir sözlük yazarı ölümle tehdit edilmektedir.
caps alındı. talep halinde savcılıkla paylaşılacaktır.
Ulan her geldiğimde budunu ısırdığımın herifini görmek zorunda mıyam?

Gömün gitsin...
Yobazlardan bıktığından. Cahilden, cühealadan bıktığından.

Kimsenin din ile bir problemi yok sizlerin dışında.
doğumdan sonrası oluyor da ölümden sonrası neden olmuyormuş .

illa görmek mi lazım . görmeden anlayamıyormusun !

o halde inanmayan kalmaz ki herkes inanır herkes cennete gider .

ne anladık biz bu işten !

ancak burada inananlarla inanmayanların kendi tercileri ile birbirlerinden ayrılması söz konusu .

sınav yani !

tercihimizi buna göre yapıcaz yapıyoruz da zaten !

herşey tıkır tıkır saat gibi işliyor !

son durak ölümü unutmayıp unutturmayanların bahsettikleri kara toprak değil mi .

tam da oraya doğru gidiyoruz işte .

3 günlük dünya bizi aldatmasın lay lay lom yeri değildir kara toprak !

lay lay lomculara göre hiç değil dir .

dünya neden geldik neden yaşıyoruz neden ölücez amaç ne mal gibi eğlenmek mi ki mallar bile bu kadar eğlence meraklısı değil !

neden geldik neden gidiyoruz bunun cevabını öğrenmek lazım ona göre yaşamak lazım yoksa konudan bile haberi olmayan aptal aptal sağa sola bakınanlardan oluruz .

rabbim muhafaza buyursun inşaallah öyle hallerden .
yağlanıp bazılarının götüne girip iç organlarını rahatsız etmiş yazar. iyi de yapmış, eline sağlık. kendisini canıgönülden tebrik ediyorum.

aslında bu yazı anlaşılmıyor, yani hakaret etmişim gibi okunuyor. şöyle bir özet geçeyim kendisi hakkında;

yobaz kudurtan 3000

edit: niğoğağağa bak gelmiş eksilemiş pembe götlü tatlı su yobazı.
islamcıları kudurtmaya devam etmesi gereken yazar.
nasıl doğmadan once bir farkindaligimiz olsaydı derdik ki; bu el ayak.ne isime yarar bu dilin bu kulağın anlami yok. ama anne karnindaki yasamin son bulmasiyla dünya hayati başladı. tamamen farklı bir boyut. iste insanda sonsuzluk isteği, daima mutlu olmak arzusu gb. ancak öldükten sonra karşılanabilecek istekleri var. belliki bu dunyada olmaz hiçbiri. aryrica adil bir zatin c.c. misafiri olan insan iyilikte yapsa kötülükte yapsa ayni ölümle ölüyor. hiçbirşeyi hikmetsiz yaratmayan allah c.c. bu şekilde bir adaletsizliğe musade etmez. bu abes bir iş olur. allah c.c. abes iş yapmaz. demekki hitlerin hesabı ile basit bir hırsızın hesabi aynı degil. velhasıl ölümü öldüremeyen gelip boş boş konuşup komik duruma düşmesin. zekasından şüphe ettirmesin.
babanızdır. elini ölün lan evet.
tengir budun abimize bulaşmanızı şiddetli bir şekilde tavsiye etmiyorum... tengir abiyi, kurduğunuz tek bir cümleyle mi tokatlayacağınızı zannediyorsunuz? zekasının zekatını verse ömür boyu zekaya ihtiyaç duymazsınız bre müslüman görünümlü zındıklar..

açık ve net evet.
Adamın karşıtlığı falan yok. Dogrulari yazinca zorunuza gidiyor.

Arada falan cosuyor ama o kadar olur.
tengir: (ad) - tengri, tanrı, tanrıça, ilah / eski türkçe: gök, göktanrısı
budun (bodun): ulus, millet, boy.
19 adet fake hesabıyla sözlükte koşturan yuzır.
Ne oldu ki abiye çaylak mi?
Üstüne çok gidildiğini düşünüyorum zor zamanlar yaşıyor belli ki.
kendi yazıp kendi oylayan ve buna rağmen fame olan bir protest.
Kendisi de akp'ye oy vermişti amk.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar