bugün

tengir, iskender ısmarlamıştı galiba neflodi'ye.
öyle de bonkör bir siyaset adamıdır tengir.
Tengir Bey'in tam bir sigara bağımlısı olduğunu (çünkü daha yemeğe başlamadan iki üç tane içmiş görünüyor),
Neflodi Bey'in ise sigara kullanmadığını,
Masada ekonomik krizden mi kaynaklı bilinmez iskender dışında ekstra hiçbir şeyin olmadığını (şahsen iskender yemeye gittiğimde ben mutlaka birkaç ekstra bir şey istediğimden zaar)

gösteren bir gezme. ayrıca bu nasıl gezme ki sadece tek mekanda görülüyor. bari buluşma diyeydiniz. neyse.

afiyet olsun. löb löb et olsun. olmuş da gerçi ama olsun daha da olsun.
iyiki de yüzünüzü görmedik mk yoksa f.b.a c.ı.a mossad alarma geçer siz önemli kimlikleri alıkoyardı.
Gece noldu onuda anlatın.
Afiyet olsun.
Sözlükte bayağı bayağı yaşlı adamlar yazıyormuş yahu.

Genç kan lazım.
(bkz: mutlu musun imamoğlu).
Ulu'nun böyle dostluklara vesile olması güzel şey. Darısı başımıza.

Ama kadın olması tercihim.
Gözlerim kanadı.bune be bira göbeği diye bağırıyorlar.

Yeni bir ask mi doguyor?
Gizli aşıklar sizi.*
tengir emmi sen çok kısaymışsın. o kadar atar gider yaptın seni dwayn jackson gibi hayal etmiştik.
fuhuş operasyonunda yakalanmışlar gibi yüzleri neden sansürlü ?
Masada ejder meyveli smothie bulunan ulu zirve.
Afiyet olsun.
sizin Bursa’yı gezmeniz yerine Bursa’nın sizi gezmesi daha verimli olacaktır zira ikinizin yeryüzünde kapladığı alan Bursa’nın yeryüzünde kapladığı alana oranla daha fazla gibi.
gif.
görsel
görsel
Valla gençler entry yazarken dikkat edin, tengir bir yumruğuyla amel defterini kapatacak bir tip gibi duruyor.
Göbeğinizi atmaya utanmıyorsunuz yüzünüzü atmaya neden utanıyorsunuz? Ben de bunu merak ettim.
herkesin aklından geçen ama kimsenin soramadığı soruyu soruyorum, hanginiz pasif?
Entrylerini bundan sonra ciddiyetle okuyamiycam uf ya.
sözlüğün ağır abileri bursa gezmelerine çıkmış. afiyet olsun.
Zirve temsili.
gavur hamamı gibi yanıyor bursa, elli yaşına geldin tengir, bu saatlerde sokağa falan çıkma oğlum, yetkililer uyarmadı mı seni ?

bu taraflardaysanız mahfel'e gelin kahve ısmarlıyayım.
Tengir emmiyi biraz şişman gördüm. zayıflamalı. Bu arada ulu caminin yanındaki iki katlı lokantada iskender yemelerini öneririm. Efsane yapıyorlar.

Edit:Zall bi ısmarlamadın beh. Zalım Zall.*
Anlamadığım şey cinsel istismara uğramış gibi yüzünü kapatmanın anlamı nedir?
hoş işler bunlar. dostlugunuz daim olsun.
akıllardaki sorular;
1)masadaki domates suyu mu?
2)hesabı kim ödedi?

2. sorunun cevabının tengir olduğunu düşünüyorum. şu devirde önünde sigara paketi olan insan zengindir arkadaşlar.

afiyet olsun.
şimdi lokanta camına ekmek banmaya gidiyorum.