bugün

+alo.
-şu anda üzerinde ne var.
+adkhcakcbnljbl.ax.lzn sb x.ljjab.lan.l.

olay bu mudur amk?
telefonun ahizeyi g*tümüze mi sokuyoruz, nasıl oluyor simdi bu?
görsel
hayvanlar gibi yaptığım seks biçimidir. yaş kemale erse de vazgeçemiyorum. telefonda seks yaptığım birçok kadın telefonu malüm bölgesine sokuyor. iddia ediyorum telefonda kıvrandırtmayacağım bir dişi yok bu dünyada. ay em veri seksi.
Yeniden gundemde.
erkek icadıdır. mastürbasyon yaparken sevgilisinin sesini duymak isteyen abazan kişilerin, kız istemiyorum diye kıçını da yırtsa zorla yaptırdığıdır. yine de uzun süre sevişmemişseniz iyi gelebilir.

Ama erkek mastürbasyon yaparken kız çoğu zaman ya bilgisayar basinda ayakkabı bakıyordur, ya çiftlik oynuyordur ya da ödev yapıyordur

tek taraflı hayal yani. kızdaki maksat sevgiliye yardım olsun. realde seks istemesin. Bu sebeplerden kabul eder çoğu kız.
Bunun yazıyla olanı varmış vallahi yemin ederim adamın teki bana bu teklifle geldi ben şokum ama nasıl error veriyorum ne dedi bu diye. Türk Erkeği işte budur icada bak be.
O yüzden sesli seks daha inandırıcı en azından tatminkar gibi duruyor hani hep diyorlar ya gülücüge odaklan diye valla doğru demek ki.

Hap birlikte gülücüge odaklanın pis abazanlar.
sesle seks yaptığını iddia etmektir. 27 yıldır ancak bir beyinsizin tercih edebileceğini düşündüğüm eylem.
Telefonda sex değil, telefonda masturbasyondur o,

Şu an elin nerede, şu an sana ne yapmamı istersin, bacaklarımı ayırdığını düşünüyorum, şimdi keşke memelerimi mıncıklasan falan gibi örnek cümleleri olur. Diğeri de şak şak şak asılır...

Umut dünyası, lakin rezilliktir.
Zevksizdir bi boka benzemez .ilk gençlik yıllarında meraktan olabilir ama merak tatmin edildiğinde terkedilmesi lazım gelir.
Uzak mesafe ilişkilerinin kurtarıcısıdır. Yaşamak zorunda kalmadan bok atmayın derim.
Ayy nasıl oliyirki bu diyen ama bu konuda master yapmış olan hanım kızlarımızı gösteren durum.

Kadınmıdır kızmıdır onuda bilemedim.
Pek tadi kalmadi ama hala zevkli.
Telefonda yaparsınızda, sakın telefonla yapmayın.
merak ettiğim olaydır.
yokluktan ne yapacağını şaşıran insanların kendilerini tatmin etmesidir.
(bkz: odaya girdiğimde şarj deliğini sıvazlıyordu)
Yokluktur.
düzenli seks hayatı olunduğu halde yine yapılan acayip eğlenceli bir olay. sms ile olanı bence fazla fantastik ama konuşurak birbirini çıldırtmak baya keyifli.
nerede o eski telefonlar diyen fanatikleri için 50 tl'ye mal olacak sekstir.
http://www.sahibinden.com...l-telefon-206649200/detay

malum şimdiki telefonlar tek delikli.
Gece yarısından sonra ansızın gönderilen uyudun mu mesajıyla başlayan ve boşlamanın ardından tatlım benim duşa gitmem gerek ile son verilen sanal seks şeklidir. Sms ile olanı, konuşarak yapılan kadar keyiflidir ama erken boşalanlar bunu anlayamaz.
Telefon dinleyen paralelcilerin tek eğlencesidir.
nasıl yaptıklarını bir türlü anlamadığım eylemdir.
Seks degildir o seks olsa duramazsin.
bu eylemle ortaya çıkan bir de sorunsal vardır, (bkz: seks bir iletişim midir)