bugün

Sanki tdbs * gibi bir sınava girip kazanmış bir kadından bahsediliyor. Nedir bu amk?!
Böyle bir fikri ortaya atan piçi doğuran kadın dahil olmak üzre hic bir insan tecavüz gibi aşağılık bir eyleme müstehak değildir.
Tecavüz en şiddetli işkence biçimidir. Hem fiziksel hem de psikolojik etkileri , diğer işkence türleri ile kiyaslandiginda çok daha kalıcıdır.
insanlarla dolu bir caddede hele türkiye gibi bi yerde kısacık mini etek le götünü kıvıra kıvıra gezen bir kadındır.
kısacık giymiş, bir yerlerinin dudakları dışarı taşmış akabinde ağır tahrik nedeni sayılabilecek 9 kusurlu hareketin 9 unu da gösteren kadındır. şikayet etmeye, ağlamaya sızlamaya hiç hakkı yoktur.
damacanaya, vitrin mankenine, tavuğa, eşeğe hatta domatese bile hallenen yurdum erkeklerini insan yerine koyan kadındır.

yurdum erkeği penisten ibarettir, sen de onun için sadece bir vajinasın güzel kardeşim.. en ufak bir hareketini mesaj olarak algılarlar bunlar, çünkü açlar...
öyle bir kadin yoktur.
kalitesizliğin gelindiği son nokta.
"
Nesimi esrarı faş etme sakın
Ne bilsin ham ervah likasın hakkın
Hakk'ı bilmeyene Hak olmaz yakın
Bizim Hak katında elimiz vardır"

cahil ne bilsin hakkı. haksızlığı hak görenin helali bizim haramımızdır.
Hayat kadınlarıdır.
Hiçbir kadın haketmez.
(bkz: kadınlar size allahın emaneti)
tecavüzü hakeden tek varlık başka birine tecavüz etmiş olan varlıktır.
sözlük moderatörleri nasıl oluyor da böyle bir başlığı hala sözlükte bulundarabiliyor. gammazlar benim bkz ile yazdıklarımı bildireceğinize, bu başlıkları bildirin.
çocuğuna bu başlıkları açtıran kadındır.
yoktur
boyle düsünen orospu çocuğudur.
Erkek yada kadın, büyük yada küçük Hiç kimse tecavüzü hak etmez. Bunu anlamayan siz man kafalılar, odun kafalılar, başında saksı taşıyan ot kafalılar, illa ki birinin size tecavüz etmesini beklemeyin. Biraz insaflı biraz vicdanlı biraz empati kurabilen insanlar olun. Hayvan değilseniz tabiki. Bazı kısraklar kuyruk sallıyor diye tecavüzü meşru zannedenlere gelince; suç, birtakım eylem söylem ve fiilleri bahane ederek, kelimelerin ardına sığınarak siz onun mahiyetini değiştirseniz dahi yine suçtur. islam hukukuna göre rıza varsa zaten o tecavüz olmaz zina olur. Bakın o da suçtur. Biz burada tecavüzden bahsediyoruz. Fiilleri suça bahane göstermeye kalkarsanız bu işin ipinin ucunu bulamazsınız. O zaman herkes şundan şundan tahrik oldum deyip sıyırır. Olmasaydın. Olmayacaksın. Tuzağa düşmeyecektin. Sana o aklı ve iradeyi nefsine uy diye vermediler. Bunların hepsi de bahane.
Her ne kadar sergi yapılmasına karşı olsam da tecavüz için sebep değildir. Yoktur.
öyle bir kadın yoktur. hiçbir kadın tecavüzü hak etmez.
Bu kirli zihniyetten kurtulun. Tecavüzü hak etmek nedir ? Nasıl bir karaktersizsiniz siz.
Böyle bunun düşünen birini doğurmak yerine tecavüz edilmeyi haketmek yeğleyen kadınlar vardır evet.
(bkz: israf)
(bkz: ironi)
ananızdır.
sigmund freud abimize göre iki temel güdümüz; seks ve saldırganlık. basit matematik denklemi kuralım;
seks+saldırganlık=?
cevabın tecavüz olma ihtimali gayet yüksek. insanları bastırılmış güdüler ve freud vari değerlerle yetiştirirsek sonuç bu olur.

not: tecavüzü hâk eden derken o "hâk" var ya işte mesele o.
not2: tecavüzü hak eden kadın vardır diye düşünen kişinin neyi hak eder sorusuna cevap. "en azından hadım olmalıdır.
değil kadın, hiç bir canlı tecavüzü hak edemez, çünkü tecavüz, mütecaviz tarafından karşı tarafın rızası olmaksızın gerçekleştirilen tek taraflı bir eylem olup doğrudan doğruya suçtur.
Hiçbir insan tecavüzü hak etmez.
sen tecavuz un ne demek oldugunu anlayamamissin.

senin annene babana bacina bilmem yakin tanidiginin basina gelsin o zaman anlarsin. biz ne desek bos.
hiç kimse böyle vahşice bir şeyi hak edemez.