bugün

bunu söyleyenin allah başına vermesin ama verirse aynısı tekrar eder mi bilemiyorum. artık hakikaten insanlar çileden çıkacak ramak kaldı.
bence direk bunlara tecavüz etmek lazım.
devletin çocuklara nasıl baktığı (!) ortadayken bunu söyleyen insanın hiç vicdanı yok mu? insanlıktan bu kadar uzak mı? kendi çocuklarını o çocukların yerine koysun bakalım bir!
recep akdağ'ın kızının başına böyle bir şey gelmeden aklı başına gelmeyeceği ortadadır.

tamamen talihsiz bir açıklamadır. keşke bunlar gibi tecavüze uğramış beyinlerin kürtajla alınma imkanı olsaydı.
tecavüze mi uğradınız?
üstüne bir de hamile misiniz?
kürtaj yasak olduğu için mal gibi ortada mı kaldınız?
artık üzülmeyin, çünkü tc yanınızda!
piçinizi itinayla alıp büyütüyor ve tüm hayırlara vesile olmasını sağlıyoruz!
işte asıl bomba geliyor...üstelik bunların tamamı ücretsiz!

isterseniz size tecavüz edenle düğününüzü de yapıyoruz!
yanlış duymadınız!

haydi siz de arayın: alo ben de tecavüze uğradım hattı!

not: tecavüze uğrarken zevk almış olanlarınki tecavüz sayılmadığından başvuruları geçerli olmayacaktır.
(bkz: devlet ana)
yeter ki çoğalalım dindar nesiller yetiştirelim. hem tecavüzden olan çocuklar direk devlet hakimiyetinde daha dindar yetişebilsinler. doğuran kadının psikolojisi, bakımı devlete bırakılan çocuğun psikolojisi hiç önemli değil. ayrıca tecavüzü caydırmaktan ziyade daha da meşrulaştırmaya yönelik bu açıklama nasıl bir zihnin ürünüdür merak etmekteyim.
görme engelli vatandaşa "sana iş vermişiz daha ne istiyorsun" diyen recep, tecavüzden olan çocuğa "pç olduğun halde sana baktık" diyecektir.
koyunlaşmışların masumane bulup asilerin nahoş bulacağı açıklamadır.

çok olan değersizdir. kalabalık çinde bunun örneğini görmek mümkündür. çin gibi olmak istemiyoruz sayın bakan.

siz tecavüz suçlularına gereken cezayı verin, caydırıcılığı sağlayın, ülkenizin kadınlarının haklarını koruyun yeter. cinsel istismarı politik istismara çevirmeyin.
hatta recep akdağ yarın öbür gün çıkıp "tecavüzcüyü de gerekirse serbest bırakırız çocuk analı babalı büyüsün" derse hiç şaşırmayalım.
günün yeni bombasıdır. daha bekliyorum, akp ne kadar saçmalayacak acaba?
aklıma şu sözü getirmiş söylem :

"Ne kadar fazla değişim olursa, o kadar fazla şey değişmez kalır."
(#15668617) bkz.
geriliktir.sen kimsin kimin hakkında karar veriyorsun!birde gerekirse devlet bakar diyorsun yani anne tecavüzcüden olan çocuğa bakabilir o ihtimalde var ama diyelimki anne istemiyor o zaman devlet bakar lan senin gibi insanı bünyesinde barındıran devlete çocuk değil oyuncak bebek bile verilmez .ayrıca bu konu hakkında yorum yapmak senin ne haddine kızın mızın yok mu senin nasıl bu lafları edebiliyorsun..ama tabi sen görme engelli bir vatandaşına hem körsün hem iş verdik daha ne konuşuyorsun diyen bir bakansın.
suç bunda mı bunun gibileri bakan yapan başklarında mı.. allahım sen akıl ver yarabbim biraz vicdan ver.
tecavüzcülere gereken cezayı vermeyen, hatta bırakın onu ceza bile vermeyen, hatta onu da bırakın nerede ise tecavüzcüyü ödüllendirip kadını suçlayacak (hatta suçlayan) zihniyetin insan dışı önermesidir. ben insanlığımdan utandım. bu kadar mı zor empati yapabilmek. bu kadar mı zor bir kadını anlayabilmek. bu kadar mı zor insan olabilmek. palavra olması için yıllar sonra tanrıya dua ettim.
az orospu çocuğu vardı bir de tecavüzcü çocuğu dolacak memleket amk.
tecavüz sonucu psikolojik hasarla sarf edildiğini düşündüğüm,
talihsiz açıklama.
"bunu diyecek kadar düştük mü yahu ülke olarak?" diye cevap verilmesi gereken söylem.
görsel
devletin bir kez daha nitelikten ziyade sayıya önem verdiğinin göstergesidir.
devletin bir kez daha nitelikten ziyade sayıya önem verdiğinin göstergesidir.
kafan çok güzelmiş güle güle kullan diye cevap verilebilecek bir cümledir.
türkiyede gelinen noktanın göstergesidir, faciadır. ey tecavüzden sorumlu bakan recep akdağ; beynime tecavüz ediyorsun sen benim. doğan fikirlere de devlet bakar mı?
fotoğraf konuyu özetlemiştir.

http://galeri.uludagsozluk.com/g/pompa/
tecavüz ve suçu adeta öven, insanları kontrol edebileceğini zanneden ve bunu iyi bir şey gibi sunan akp zihniyetini göstermesi açısından önemlidir.

kürtaj karşıtlığı konusunda ortaya mantıklı şeyler koyamadıkları için böyle saçmalıyorlar efendim.

kendi hükümetleri zamanında açlıktan ölen çocukları, cezaevlerinde yaşanan çocuklara yapılan cinsel taciz olaylarını çabuk unutmuşlardır.