bugün

hedef şaşırtıp kafa karıştırıyordur. yüzüyle zekasıyla kültürüyle etkileyemediğinden oturgacıyla prim yapıyordur.
" tayt giyen kızın asıl amacı " başlığını açtırmak.
Devrim. iç savaş. Ya da soykırım.
Biz nasil pantolon giyiyorsak onlarda tayt giyiyor.
Afedersinizde yolludur yani
Yoksa normal kız gotunu başını açık gösteren kıyafet giymez aga...

Ne biliyim pantolon giy
Etek giy
Gardropda başka kıyafetin mi yok...
Götüne güveniyordur.
milleti azdırmak.
Rahat ve şık olmasıdır. Hem fazlasıyla rahat hem de her şeyle kombinlenebiliyor bundan daha harika bir özellik yok. başka bir sebep aramanıza da gerek yok.
Kalça ve vajinasını belli etmek olabilir. Erkekleri böylelikle elde etmek istiyordur.
Rahat etmek.
Cehapeli olduğuna vurgu yapmaktır, bakın bir tane aklı başında mütedeyyin insan tayt giyiyor mu? Giymeez.
kalçayı belli etmeyi anladım da vagina'yı belli etmek ne lan cahiller?

vulva olmasın o?
bana bakmayın siz devam edin. ben görseller için geldim. çok fazla umursamadığım amaçtır. horoz fazla soru sormaz arkadaş *
rahat etmektir. basit seyler ustune cok dusunuyoruz. bu kadar mesakkatli bir durum degil. rahat etmek.
Tayt giymek.
Kişiden kişiye değişir bu rahat etmek için giyen var kendini gösterme meraklısı olan vardır.
vurduruyordur.
Gri dar eşofman giyen erkeğin asıl amacı.
Tayt görünümlü kot(!) giyip, sirk cambazına dönen bir de ç.künü onca baskıya maruz bırakıp güzel olduğunu da sanan erkek topluluğu varken tayt giyen kadınlara bulaşmayın bence siz.
Şahken şahbaz olmanın keyfini sürün.
Ha bir de tunik diye bir dalga var ki üzerinize onu giydiğinizde göt baş örtüyor, .m, g.t görülmüyor yani.
Ulan ne yaşıyorsunuz lan siz sizin aksinize kızların tek derdi seks değil bunu soğan cücüğü beyninize sokun!!
tek amacı erkekleri azdırmaktır. emin olun dünyada erkek kalmasa kadınlar şalvar giymezse şerefsizim.
Çoğunun amacı kendilerine bakılmasını sağlamaktır. Ozellikel tayt ve göbeği açık tshirt kombiniyse hiç kimse bana onyargilisin deme hakkina sahip olamaz.
görsel
Tamam yakışan seksi gözüken erkeklerin bakması için giyiyor peki bu neden giyiyor.
amışunu göstermektir. var olsun böyle kızlar.