bugün

Allah bizi kimlerle sınamış zamanında gerçekten inanılmaz.
Onun vesilesiyle yabancı sınırlamasını savunanların kulaklarını çınlattım.
Orta saha :
Box to box desen azim, agresyon var ciğer pozisyon vs yok

Oyun kurucu desen, teknik ve yaratıcılık yok

Gizli forvet, 10 numero falan zati olmaz.

Rotasyon yedek olur bir büyük takıma anca.
Geçen sezonki çabası ve özverisinin unutulmaması gereken orta saha oyuncusu. Kötü bir sezon geçirmesi hemen gözden çıkarılmasını gerektirmez. inşallah yeniden kazanırız kendisini.
Gitsin hepsi gitsin sıfırdan kadro kuralım.
Ne hücuma, ne savunmaya katkısı var. Yaptığı bariz hatalar yüzünden kaybedilen maçlar da cabası. Kesinlikle büyük takım oyuncusu değil.
"skora katkı sağlamıyor" eleştirilerine sergio busquets de atmıyor seklinde cevap vermiş.

bir leylek kaldı diyorsun yani?
Yeni malatyaspor maçında iyi bir performans sergilemiş orta saha oyuncusu. Eleştirdiğimiz kadar övmeyi de bilelim.
27 yaşındaki genç yetenek. Elbette böyle hatalar yaoahshsusj. Bu ne ya. Evet.
senin allah belanı versin vasıfsız 5 para etmez topçu. bir boka yaramıyorsun bari penaltı yaptırma
terim'in türk futboluna kazandırdığı dev yetenek! puhahahah.
Kesinlikle Sırtı dönük top atılmaması gereken ön liberomsu futbolcu.
Ama kendini geliştirmiş. Eskiden kaleden topu aldığında önce kontrol etmeye çalışırdı sonra da topu kaptırınca gol yerdi Galatasaray.
Trabzon maçında ise top ona geldiğinde, xavi gibi kontrol etmeden tek vuruşta pas vermeye çalıştı. Tabi veremedi. Visca golü attı. Olsun Gelişim gelişimdir.
anadolu takımı topçusu. beşiktaş istediğinde karışmayacaktınız onlar alacaktı. şimdi atsan atılmaz, satsan satılmaz. sözleşmesi dolana kadar galatasaray'a yük.
seni görünce cm efsanesi ama gerçekte bir halta derman olmayan bülent akın'a ettiğim küfürlere ağlıyorum.

seni görünce m.sarp'dan özür diliyorum.

tugay ve suat'ı gören gözler sen ile berkan'ı görüyoruz.

bu nedir ya ?
antalyalı değil yatağanlıdır.
şu vasat olmayınca gs orta sahası berbat oluyor.
düşünün takımdaki kaliteyi.
3 kuruş etmeyen futbolcu.
geçen sezonki performansının bir gömlek altında mücadele eden ve toparlanması umutla beklenen orta saha oyuncusu.
bir beşiktaşlı olarak giydiği t-shirtten dolayı linç edilen Taylan Antalyalı destekliyorum, homofobik dinciler ağlayarak sahayı terkedebilirler.
Bugün yaptığı lgbt ye destek paylasimiyla gundem olmuş futbolcumuz. Evet bu senede maçlar seyircili oynanacak
Milletin anasına avradina sebepsizce küfür eden taraftarlar bakalım onun yaptığını iyi niyete mi yoracak?? Yoksa ilk hatasında bu paylasimiyla mi yuzlestirecek.
Kendi takımında doğru düzgün oynamazken sivri zekalı gese taraftarı niye oynamıyor diye ağlıyor. Bu herifi düğünde oynatmam ben. Evet.
Berattan farkı istanbul torpillisi olması olan futbolcu.
Beni en cok endiselendiren oyunculardan bir tanesidir. Her hatasi pahaliya mal oluyor. Insallah iyi oynar.
Süper ligi geçtim 1. Ligin içerisinde bundan 50 tane bulutsunuz. Tamamen kamuoyu baskısıyla milli takımda. Evet.
Sezon başından beri iyi performanslar sergilemiş orta saha oyuncusu. Dünkü milli maç isteneni veremediği ender maçlardan biriydi. izin verelim arada kötü de oynasın. Adam robot değil neticede...