bugün

(bkz: amerika Birleşik Devletleri)
(bkz: green Card)
(bkz: fransa)
Isvec, Norveç , Finlandiya .
hawaii.sahillerinde bile yaşayabilirim o derece.
yeni zelanda'dır. en azından görsellerden ufak bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim.
(bkz: fransa)
(bkz: ingiltere)
(bkz: almanya)
(bkz: iskandinav ülkeleri)
(bkz: abd)
(bkz: kanada)
(bkz: güney kore)
(bkz: uruguay)
çek cumhuriheti idealdir. karlovy vary'de bir ömür hayatımı idame ettirebilirim. gam yok tasa yok şifalı sularla ölümsüzlüğü bulurum. atatürk bile orda iyileşmiş bana saygı duyup gitmek düşer. gelecek olanlar var ise yol tarifi verebilirim.
norveçli balıkçıların kasabaları.
istisnasız papua yeni gine'dir. dert yok sıkıntı yok amına koyayım.
(bkz: hollanda) özgürlükten çıldırırsın yeminle .
Finlandiya
Rusya
Avustralya

Neyse ben hopa'ya gideceğim.
dubaidir.
belize.
kesinlikle sealand. lakin tası alırsınız da tarak fazla gelebilir. bilenler bilir, anlayanlar anlar ne demek istediğimi...
(bkz: Uruguay)
(bkz: isveç)
Arkasina muttefigi amerika'nin da destegini almis olan kurdistan'dir.
Apo'nun da gelisi ile refah bir ulke olacak yakin zamanda.
Zaten Diyarbakir Universitesinin son yillardaki akademik basarilari da kurt ogrencilerin sivri zekasini destekler nitelikte.
Tası taragi toplayip gideceksen.. Once tas la yemek yiyebilecegin yemegi olsun. Taragi kullanabilecegin sacli insanlar olsun..hmm aklimada yagmur ormanlarindaki balta girmrmis kabileler geldi.. Vize kafasi
sevmediğin insanlardan kaçmak için haritayı önüne koyup gözünü kapatıp parmağını bastığında çıkan ülke.
isveç ülkesi / stokholm şehri.
isvicre.
norvec cok soguk laa ne yapcaniz orada isvicre candir.
Finlandiya.
(bkz: avustralya)

pasaportu çıkardım, konsolosluğa başvurdum gitmek isteyenlere tavsiye ederim, iyi para, iyi kadınlar ve limitsiz sosyal hayat. Ben varım dostum.
Tasi taragi niye topluyosunuz aq. Birak kalk siktir git.