bugün

- kandırmam ki,

- sadece sürüklerim,

- türkülerimin çağıltısına,

- pamuksu dokunuşlu yanaklarına,

- gel diyen kırmızımsı kadehlerine,

- sıcak inlemelerindeki razı sesine,

- ay beyazı titreyen memelerine,

- sıcak terindeki dalgalı kıvrımlarına,

- dağların başındaki haykırışlarına,

- yanlış olan doğru isyanlarına,

- mor tüylü papatyalara,

- sürüklerim.

gülümse ''tanrı''
her gün br not bırakıyoruz, geri dönen yok.

bugün not yok.
mikail'e söyle ayağını denk alsın.
Günaydın omuzum,

Tüyden hafif,

içinde sonsuz ağırlık,

Ölme kelebeğim.

''şiiren''

görsel
görsel

Teşekkürler.
konuyu biliyorsun dedim sesimi çıkarmadım, isyan etmedim. hikmetinden sual olunmayacağını söyledim her defasında lakin bu yaşa bu bünyeye bu kadar ağırlık çok değil mi? hani taşıyamayacağı yükü yüklemezdin kulunun sırtına? alında kaldım kalkamıyorum. yardıma kimseyi de göndermedin. ne yapacağım allahım ha ezileyim mi? hadi bi kurtarıcı yolla bana. söz emanetine iyi bakarım.
----Nedenim

biraz provakatif salata,

azıcık ajite kalamar,

bilgi soslu çember,

yaratıcı süslü fava,

üstüne bulutlardan sarkastik cümleler,

ve

menekşe havuzunda dans eden,

hüzünlü kelimeler..

( Biraz argo olsun.) dimi,

hoş geldin ruhunun defterine,

Burada bulunma nedenime...

"Tanrı" nin iç sesi

görsel
Bazen düşünüyorum, seni yeterince sevmiyor muyum acaba diye? Yeterli gelmiyor sana duyduğum sevgi. Sevginin ve herşeyin sınırsız kaynağı olarak, seni daha çok sevmem, kendimden, annemden bile daha çok sevmem için bana yardım et. Ben en çok seni sevmek istiyorum.
Ben seni isterim

Gün aydin olmaya yakın da uzak gibi,

Tenim hasretinde uzak agitken bile,

Tan yerini agartan akyuvarlarinla,

Nefesinden çıkan soluğunu istedim,

Ölürken hayat öpücüğüm olsun diye..

"Tanrı" seni korusun.

görsel
Su azraili yollasana
Bisi denicem.
Seninle şöyle güzel bi tatil yapsak? Sen de biraz rahatlarsın hem?
Tanrının zaten sonsuz bir zekası vardır. Tanrı evreni yaratmadan önce her şeyi önceden biliyordu bundan dolayı notta ne yazacağımı da başından beri biliyordu. Kesin bana bir cevap verip laf sokardı altta kalan ben olurdum. Bu yüzden boş atara kalkmayın.

Dip not: evet tanrı bunu yazacağımı da biliyordu.
Kayboldum çok oldu. insan olarak derinliğimi ve iyiliğimi kaybettim. Neredeyse artık bu durumu sorun etmez hale de geldim ama kendimi çok boş birisi hissediyorum gün geçtikçe. Hayalini kurduğum herşey basitleştiği içindir belki de bilmiyorum ama yardım et allahım. maneviyatını kaybetmiş içi boş bir insan olmama izin verme.
muhtemelen bi şekilde hayatıma dokunan insanları sen gönderiyorsun. bir süre sonra gidiyorlar. ben onların gidişlerini izliyorum. kimin nereye gittiği gerçekten umrumda değil. sadece istiyorum ki onların ardından bakıp olduğum yerde kalmaktansa ben de bir yerlere gideyim. belki başka birilerinin hayatına dokunmaya, belki upuzun bi yolculuğa. bana koyan olduğum yerde kalıp arkalarından bakmak. bana ne zaman yürü diyeceksin?
Hava çok sıcak. Birde tüm muslumanlarin cektigi sıkıntılar var onlar biran once biter insallah.
Bence kutsal kitap çevirilerini daha akıllı türklere nasip et. Bakıyorum hödüğün biri senin cümleni ''Tomurcuklanmış meme'' diye çeviriyor. Meme ne rabbim?
Rica etsem doğum günümü takvimden siler misin?

Tşk.
Help me pls.
sence de biraz geç kalmadın mı?
beklemeyi sevmem, bilirsin.
Şş naber?
tanrılarım merhabalar, sizi kendi dilimde selamlamaktan gurur duyduğumu belirtmekle birlikte halinizi keyfinizi sormak istiyorum. iyisinizdir umarım. beni sorarsanız ben de iyiyim. teşekkür ederim, her zamanki gibi incesiniz sağ olun canlarım. hepinizi çok seviyorum. muck.
Attığın mesajlara cevap vermeyen bir eski sevgiliye tekrardan mesaj göndermek gibidir. yüzyıllardır insanlara bir dönüş yapmadı çünkü.
naber lan göt?
insanoğlu o kadar zulüm etti ki birbirine sen onları adaletinle değil merhametinle yargıla.
Ben senden dönüt alıyorum allahım yukarıdaki arkadaşların aksine. Bu yüzden teşekkürler. Benim son bi mevzu kaldı ha gayret ona da bi dönüt verirsen çok mutlu olacağım. Dinimiz amin.