bugün

bence çirkin bir totoyu bile seksi gösteren bir yapıya sahip, bir giysidir.
tango programıyla sıkça karışan kelime. babam ağabeyimle görüşeceği zaman tangayı aç tangayla görüşelim deyip duruyor çok affedersiniz altıma sıçızlıyorum. tanga ne lan asodaşsadas.

edit: bak yine ya...
yemin ederim erkeklere yakışmıyor. yapmayın ya.
abd'nin south carolina eyaletinde myrtle beachte giyilip güneşlenilmesi yasak olandır. yasağı delmeye çalışanlardan tutuklananlar bile olmuştur.
Herkesin hakkında konuşup canli gözle görmediği doğa olayıdır.

Hakkaten çıplak gözle tangayı göreniniz var mi lan?
ince ve dar elbise giyildiğinde iç çamaşır izi belli olmasın diye mecburen giyilendir.
şimdi bu özgürce yazabildiğimiz sanal ortamda istediğim gibi düşüncelerimi yazıyorum diye kaşar damgası da yerim kim bilir.
en rahat iç çamaşırı türlerinden biri.
Çıkarmadan ilişkiye girmek görsel güzellik olarak harikadır.

Çekicen yana doğru offf.
seksi durur.
Giyen kadınların nasıl gotlerinin kaşınmadığını anlamadığım iç çamaşırı. Çok gereksiz bence. Babaanne donu forever ♡♡
kadinlarda cok estetik duran tatli bir IC camasiri.
en rahat iç çamaşırıdır. hem kadında hem erkekte güzel durur. erkekte güzel durmasının sebebi yumuşaklık değil, daha estetik ve asi durmasından kaynaklanır.
giyilmesi teşvik edilmesi gereken objedir.
Araya kaçan, araya kaçması için tahrik eden.
1 iç camasirindan 2 tane cikartabilecegin iç çamaşırıdir. Dışarıda çok satılan ulan bundan rahatsız olmuyorlarmi diye sormak isteyip soramadigim çamaşır cesitidir.
Hatunlar Nasıl rahat ediyorlar anlamıyorum.

(bkz: olta nedir nasıl atılır)
Olsa da giysek hedesi.

ipli ise perfect.
bağcılar'da oturanların %95 i giymiyor diye salladığı don çeşidi. valla küçükyalı'da tanga giymeyeni sikiyorlar.
görsel
Ha Tanga giymişsin ha götü açmışsın bir fark göremiyorum ben.
ülkemizde belki sevişirim veya kumaş pantolon giyerim donu olarak kullanılan iç çamaşırı.
Elbiselerin içinden don belli olmasin diye giyilen bir tür iç çamaşırı.
Arasına kaçmıyor mu acaba.
görsel
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar