bugün

Belli nedenleri vardır.
ben de yapıyorum bazen, mesela paylaştığı güzel bir şey için takip ediyorum sonra salak saçma bir iki paylaşımına denk gelince çıkarıyorum takipten. bu kadar basit.
Alagavatın önde gidenidir.
görsel

Selam ve foto ile.
Bakayim benim takibime karsilik vermeyen varsa arkadasin yazdigi gibi bir yerlere gideyim. *
Bu benim galiba arkadaşlar 1 sn açıklayabilirim, ahah olay şöyle oluyor takip ettiğim yazarların her birini severim ve yazdıklarını okuduğum ve önemsediğimden hoşuma gitmeyen söylemlerle karşılaşırsam beklemediğim tarzda falan ya da birkaç nefret söylemi beni rahatsız eden bende üzülerek takipten çıkarıyorum hah ne var bunda siz de her şeyin altında saçma sapan manalar arıyorsunuz ayol.
özellikle instagramda çoktur. çünkü hiç kimseyi takip etmediğim halde (sadece tanıdıklarımı takipteyim) takipçi sayım 250 iken 3-4 gün sonra bi bakıyorum 200 oluyor sonra bakıyorum 190 a düşmüş sonra tekrar çıkmış 220 olmuş falan...
Yapcak birşey yoksa, yapacak birşey yoktur.
Gayet normal bir durumdur.
takip edilen yazar çizgisinden uzaklaşır ya da yaptığı tespit ve genellemelerde fikre uygun hareket etmezse, entrysindeki tespit yanlış görülürse benim de yaptığımdır.
Takip edilecek yazar, kalitesi ya da bir tarzı olan yazar olmalı.

evet ne diyorduk? Takibe takip. Artıya artı, fava fav. Göze göz. Dişe diş intikammmm...

pardon. Hızımı alamadım.*
Genellikle geri takip etmediklerim oluyor. Bir yerlere takip edeni takip ederim yazdigimi hatirlamiyorum..
Vardır bir sebebi hikmeti, çok kurcalamamak lazım diyeceğim ama aynı gün hem takip edip hem de vazgeçmek... ne bileyim, samimiyetsizce.

Takipçi kasmak için böyle hareketler yapmasanız keşke beybisi.
şimdi takip ettiğinin entrylerini görüyorsun tamam mı bildirim geliyor, okuyunca seni sinirlendirdiği için olabilir.

yada onunla konuşmuşsundur, samimiyetine güvenmediğinden onu takip etmeyi gereksiz bulabilirsin.

yada küçüktür büyüsün takip edersin.
Çokta tındır.
cok cilgindir. olm bi' mesaj ataydin ya.
o kaybeder *
Çok üzülüyorum ben bunlara, lütfen bir iki güzel entiri gazıylan takiplemeyin, totale bakın, en beğenilen en beğenilmeyen yazılara da bakın, yani kukla da değiliz ki 800takipçimiz olsun gidene üzülmeyelim, yenisi sağ olsun diyelim,
11.nesilim 120 takipçim var, arada bakıyorum eksilmişler, kim bilmiyorum, acaba ne yazdım da değenmedi, kırdım mı, rencide mi ettim, söylese, lookincim şunu siler misin dese silerdim neden gitti ki acaba... Lütfen arkadaşlar;
Ayrıca
görsel
Genelde yüz bulamayan erkek cinsidir , kavga ettiğin ve senden hızlı olan kızdır .
itü sözlükte şimdi ki adı ile instela da başıma gelen dumur edici olay. Kötü yazdığım giri yoktur muhtemelen, ancak çok yazdığım için rahatsız olmuş olabilir.
twitter da çokça rastlanır lakin bunlar öyle bir piçtir ki hani takip etmek istemediğini anlarım ama takip etmek istemediğin kişinin seni takip etmesini neden istersin? yani takipten vazgeçerken neden vazgeçtiğin kişiyi takip edenlerinden çıkartmıyorsun!
Komiktir, kendince tavır koyuyordur.*
artık takipçi değildir.

(bkz: unfollow uma sıkar giderim)
Tam Dayaklıktır.
bir eyvallah demeden giden takipçidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar