bugün

(bkz: gozleri meme seklinde gulen surat)

az evvel sozluge giris yaptigimda farkina vardim. memeler cekilmis, karsilikli kozlar paylasimisti. lakin, bir sonuca varilamadigi kanisina vardigim icin, meme pinari harekatini başlatip bu savasa bir son vermek maksadıyla bir adim atmam gerektigine karar verip bu basligi acmak zorunda hissettim kendimi! evet, arkadaslar, herkes favori meme sahibini soylesin, soylesin ki artik meme paylasimli entryler bir son bulsun, bulsun ki artik bu akan sperm dursun! evet.

(#42309152) burada traveler hanimefendinin memelerini goreceksiniz.

(error) ups boobss hanimefendi meme paylasmamis yalniz. ben kendiside meme atti diye dusundum. hal boyle iken bu savasin galibi sanirim traveler hanimefendi. tüh!
gerginlik tırmanıyor. savaş umarım göt cephesine taşınmaz ve bölgesel bir savaş olarak yavaş yavaş sönümlenerek biter.

allah muhafaza, düşüncesi bile korkunç ama öyle bir durumda siviller de ciddi zarar görebilir.

no war heştekiyle gündemde tutalım arkadaşlar.
su an herhangi bir atraksiyon yok. ups boobss hanimefendi meme atmadigi icin savas gibi bir durum soz konusu degil yani. baris ortami hakim sozluge, umarim boyle devam ederiz.
90 c geldi 85 c memeleri pistten alalim alalim hahaha.
traveler hanimefendi bu savasin galibi olacak gibi. (#42310053)
(bkz: memelerin savaşı vs güllerin savaşı)
Birisini emdim güseldi. Sırada diğeri var. Onu da emersem galibi açıklarım.
Geri çekilin!

Sütyenle kaldirılmış meme ile haddi bildirilen yazarın sütyensiz meme uçlarının gözünüze gireceği versustur.
(img:#1921371)

Fake olmadığımı da öküz deilseniz anlarsınız temalı not düşmüş bak yanına.canım ben ya. Yalarım.

Queen ve nipple ile.
beklenen atak geldi, meme pinari harekati ateskes antlasmasi bozuldu. iri olan kazansin. evet.
nasıl da baş vermişler, hey yavrum hey. inşallah öküzün biri yemiyodur bunları.
Fake olduğunu iddia etmediğim yazarın sinirlendiği başlık.
Ups boobs nickinin yazılı olduğu foto paylaşmış.
Traveler ise paylaştığı fotonun kendine ait olduğunu delile dayandırmamış.
Şu durumda ups boobs eze eze galiptir.

Ik8si arasında bir versus yapılması için traveler de ismini yazıp da memesini atması gerekir.

Bu durumda ups boobs u bu kişi ile kıyaslamak ups boobs a haksızlık olur.
Alttaki foto daha iyi fakat o morlu sütyenli ile bu insanın aynı kişi olma ihtimali biraz zayıf zira morlunun kocaman göbeği vardı :/ neyse hayırlı forumlar diyeyim ben.
Ups boobss yine klasını konuşturmuş. Meme konusunda hep iddialı olduğunu kanıtlarıyla beraber paylaşmış. Traveleri severdim ama bu son haraketleri gözümden düşmesine sebep oldu.

Bu muhabbetleri sevmiyorum ama yigidi öldür ama hakkını ver demişler.oyum sana ups.
Demek buradan da müşteri çıkıyorsa, pazarlama yapıyorlar.

3 al 2 öde var mı?
Sen yok ol ibina, sanane a.kü, ben memelere bakıyorsam sanane, gözünü yum kapçık ağızlı. Millete haya satacağına git pazarda tere sat.
Jüri olarak ben oyumu boobs'dan yana kullanıyorum.
Yalarım bi dal.
aman aman nereye geldik.
Ups boobss sadece meme uçlarıyla bile tokatlar. Memene sağlık ups. Utandım ha.
Önce bi halay çekip video atsınlar, ondan sonra seçelim.

Memelerin halay çekerken ahenkle dans edişini, bir o yana bir bu yana sallanışını görmeden karar vermek zor...
en doğru tespit budur. (bkz: #42310553) ondan sonra karar verilir doğru.
bu tür sonucu belli versuslar yapmaya gerek yok. inşaatında malzemesinden kaçılmamış boobs karada, havada ve denizde her türlü alır.
(img:#1921456)
sutyeni memesinin altina katliyor.
iyy koltuk altinda porsuk besliyor.
Ne kaçırdım lan ben veritabanı gönüllülerinin meseleye el atmasını bekliyorum. Fotoğrafı da geçtim olayı komple kaçırmışız.

Üzen savaş.