bugün

Haydaaaaaa! Sızıntı dergisinin yayın yönetmeni aslında YOK KiŞiYMiŞ…
Ali Sarsılmaz diye bir profesör, bulunamamış:
http://galeri.uludagsozlu...B1z%C4%B1nt%C4%B1-438896/
duvarı nem insanı gam yıkar sözünü anımsatır.
bu ay erkek denizatları nasıl doğum yapiyor sorusunu cevapliyor. harbi çok lazım amk.
ingilizcesi Leaktir. Ne kadar da ilginç değil mi?
Artık etrafınızda sizi dergiye abone etmek isteyen kişiler peşinize düşmeyecek, cemaat de masum insanları ellerinde koçanlarla dolaştıramayacak artık. devlet kaynak holdinge kayyum atamasıyla nasıl bir şekil alacağı merak edilen dergidir. yalnız bu derginin yapmış olduklarını şimdi de başka cemaatler başlamış. artık şu kafa yapınızı bir değiştirin. masum insanları sömürmekten, onların duygularını kullanmaktan vazgeçin.
1979 da cemaatin cikardigi dergi. Ulan insan boyle manyakca bi isim nasil koyar bi dini icerikli dergiye. Boyle subliminalci sifreci bilmemneci adamlar gormedim amk. Sizinti. Heryere siziyor ve gercektende sizmislar.
Feto dergisi. Unutmadığım birşey var bu dergi Hakkında. Birkere öylesine elime aldım ve okuyordum. Sayfasının birini yırtıp cebimde ki elmayı sarmak istedim.

Ordan bir adam şöyle dedi.

- çarpılırsın bak. O ne mübarek bir dergi, bilir misin ?
Hayret doğrusu. Evet.
bu aptal dergi sözde bilimsel makaleler yayınlıyordu, örneğin bir makalesinde insanların kalpleriyle düşündüklerini öne sürmüştü bir de bu cahil saçması teorilerini bilimsel verilerle bezemişlerdi, iyi ki kapatıldı.
bir kısım orospu çocuğunun zorla abone yaptırmak istediği saçma sapan bir dergi .