bugün

kapak uzmandırı görüldüğü gibi herkese uygun bi kapak bulur ve yerleştirir.
http://www.youtube.com/watch?v=25RdiI_YTpk&feature=related
Ne yazık ki siyaset yapmayı seçmiştir. En azından güçlü bir muhalefetin içinde güçlü bir ses olabilecek yetenekte iken, akıllara zarar bir oluşumun için girmiştir. Kütür kütür konuşur; iyi laf oturtur. Sezarın hakkı sezara dedirtir.
doğru biri olsa bile seçtiği siyasi kanat baştan aşağı yanlıştır.
kendisini milletvekilligi yapmadan once, yonetmen olarak bilirdim. Ve o zamnlar takdir ederdim.
Ama milletvekili olunca gercek yuzunu gordum.
Bildigin pkk'li... Ayrica Kursuye cikiyor, aciyor agzini, vay efem turkler soyle vay efem turkler boyle. Hayir oyle agir seyler soyluyor ki bir kurt olarak benim zoruma gidiyor bunlar. Hele bir de turk olsam vallahi bu adama fiziksel siddet uygulardim heralde, kadin olmama ragmen...
3 isimlidir.
bir zamanlar tatlı dilli bir komünist vardi. noldu ona.
kürtleri savunmaya başladiktan sonra yada kürtlerle ayni safa geçtikten sonra ulusalci çakma solcularin hakaretlerine maruz kalan adam gibi adamdir.
ıq'su ayakkabı numaralarından küçük olan yazarların vatan haini sandığı sosyalist abimiz.
götüne ayakkabı giresicelerin pek bir bayıldığı, çakma solculuktan devşirme kürtçü.
bdp milletvekili olduktan sonra çakma solcular tarafından dışlanan devrimci ağabeyimiz, ulan sanki diğer partilerdeki vekiller gerçek solcu.
sosyalizmin anlamını bilmeyen insanların abisi saydığı, pkk'lı cenazesinde en önde duran kişi. sikimin önder'i.
sinema sanatıyla yakından ilgilidir. (bkz: beynelmilel)
bdp milletvekili olduktan sonra çakma solcular tarafından dışlanan devrimci ağabeyimiz, ulan sanki diğer partilerdeki vekiller gerçek solcu.
oyuncu. belli bir kesim tarafından kendisine biçilen rolü oynuyor. hepsi bu. abartmayın sevgili atinalılar, yurttaşlar.
ulusalcı olmayan solcu hatta solcu değil düpedüz kürtçü yönetmen.
20. Onur Yürüyüşü'nde Listag ile birlikte yürümüş milletvekili. LGBTT desteğini amaçlıyor olması muhtemel.
ağır pkk lıdır.
nedense tuncelide bir cafede takılmak yerine beyoğlunda cafelerde takılan pkk ay pardon bdpli niyeki acaba?
bdp'nin, demokrat insanları kendi tarafına çekmek için hitabetini kullandığı insan. ilk milletvekili olduğunda birçokları kendisinden ümitliydi. kürt meselesine tarafsız şekilde yaklaşacağını, doğru düzgün muhalefet yapacağını düşünüyordu. ama kendisi kürtçü takılanlar dışındaki hemen herkesi yanılttı. her pkk militanı öldüğünde bu savaş bitsin diye bağıran sırrı süreyya önder nedense askerler öldüğü zaman ortalardan kayboluyor. hani tarafsız olacaktın? hani amacın bu çatışmanın bitmesiydi? bir kürt çocuğu mayına basıp ölünce neden onun hakkını savunmuyorsun? silahla ölmek yerine mayına basıp ölmesi onun ölümünü haklı kılıyor o zaman ben burdan bunu anlıyorum. ben, bu savaşın bitmesini istemekle uzaktan yakından alakası olmadığını, bir pkk cenazesinde "böyle bir ölüm hepimize nasip olsun" dediğini gördüğüm zaman anlamıştım zaten. o yüzden mayına basan bir çocuk için pkk yı eleştirmemesi beni hiç şaşırtmıyor. sizleri de şaşırtmasın.

http://evrensel.net/news.php?id=31327

http://www.youtube.com/watch?v=BuCVUmsrLyg
hadi artık görelim sosyal demokratlığını, nerelerdesin baba ??
sosyal demokratmış(!) gaziantep'te ölen bebeler için yorumunu çok merak ediyorum. bilmiş bilmiş konuşmayı biliyor, taraftarı olduğu grubun gerçekleştirdiği bu bebek ölümleri için bir kılıf mı uyduracak yoksa aklını başına mı toplayacak merak içindeyim.
pattaya adasına gitse dahi silik bir tip olarak kalabilecekken bu topraklarda hakketmediği bir değer atfedilen şahıs.
ne üstüruplu bir lafını ne de çalışmasına şahit oldum.
ama bir anda akil adam rütbesi bahşedildi.
böyle de bol kepçe davranılmaz ki birader.
keçinin olmadığı yerdedir.
sosyal demokrat değil sosyalist milletvekilidir. be hey dürzü sosyalizm ile sosyal demokrasi ayrışalı 200 yıl oldu.
En çok konuşması gereken zamanda sus pustur. Ayıp!