bugün

Sıcağa ayrı küfür ettirir, camı pencereyi açınca gelen börtü böceğe ayrı küfür ettirir.
Bide camı açınca böcük üstümde geziyo kaşıntısı tutarya insanı.
Burada yağmur yağıyor. Balkondayım rüzgâr da var utanmasam üşüyeceğim. Oh be beynim ekmek gibi olmuştu sıcaktan. Belki sağlıklı düşünürüz.
kendimce çözümünü bulmuşluğum vardır; tişörtü buzluğa koyarak 15 20 dakika bekletiyorsunuz, daha sonra giyince bir rahatlama geliyor. denendi onaylandı.
Büyük sorun ve sıkıntıdır.
Sıcak olan herşeyden nefret ediyorum.
Kış gelsin.s
bir üşüyorum bir terliyorum iyi değilim sözlük.
Vallahi kışı özledik.

Kıymetini bilememişiz kışcık sori.
Soğukta üşümeyen bünyelere eziyettir.
Sabah 7 8 civarı uyuduğum zaman illaki kan ter içinde öğlen sıcağında geri uyanıyorum berbat bir durum. 4 günde gündüz vardiyasıni ve gece uykusunu özledim serin serin şöyle.
Uyku düzensizliği ile çırpınırsınız. Çalışırken bile 3 4 saatlik uykuyla içinizde bulunduğunuz duruma odaklanmaya çalışırsınız. Aslında gençlerin gececil olduğu ve gündüz işlerine yatkın olmadıkları apaçık ortada, sistem utansın.
tutulmayalım mı ertan?
Eli ayağı duvara dayamaya sebep olur. istanbulda an itibariyle yaşanmaya başlamıştır. Anlık sıcaklık 24 derece ve %84 nem oranı. Yaprak kıpırdamıyor.
görsel
sıcak değil nem uyutmaz.
Berbat bir histir. Kalkıp balkonda buz gibi bi bira içme isteği uyandırır lakin evde bira yoktur.
izmir de şuan yaşadığım durumdur.
Klima yoksa zordur. Uyku gelmez. Uyku gelse afakanlar basar. Vantilatör sıcak üfler. Debelene debelede dalarsın.
Alevlerin sıcağı olmadığı için şanslıyız. Şu anda birçok vatandaşımız, ağaçlarımız ve hayvanlarımız tabiri caizse bir cehennemin içinde kaldı. Umarım kısa zamanda kurtuluruz şu sıkıntıdan.
3 lerde 4 lerde uyuyom sabahları işe kalkamaz oldum
suan bıle odada sankı ufo çalıştırmışlar gibi sıcak var gunduz neysede aksamda bole napcaz bılmıyorum.
yaprak bile kıpırdamıyor. birazcık uyuyunca gece sıcaktan terle uyanıyorum bir de. bu ne sıcak.
günlerdir yaşadığım ve tarif edilmeyecek kadar kötü bir şeydir. allah düşmanıma bile vermesin bu eziyeti.
ankara'da son 1-2 geceye kadar yaşadığım ve "uyumamak" gibi nefis bir çözüm yolu ürettiğim lanet olası durum.

covid'den de tıpkı böyle sakındım son 1.5 yılda.

yakalanmadım.
çok şükür kurtulduk bu illetten. hava serinledi ve erken de olsa sonbahar hızlı bir giriş yaptı. titreyin yazcılar, korkun sıcakseverler. bu sonbahar ve kış sizler için zulüm olacak!
Berbat durumdur. Bir ayı aşkın süredir sıcaktan dolayı gece dört civarında uyuyorum sabah yedi buçukta uyanıyorum artık bünye dayaanamaz hale geldi.
Klima açık yatamıyorum. Kapatınca da şimdi olduğu gibi bir saat sonra uyanıyorum.
Çıldırocayım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar