bugün

internetten bir şey alacaksam önce arıyorum hangi kargo firmasıyla anlaşmalı olduğunu öğreniyorum eger yurt içi kargo degilse almiyorum .
6 gündür istanbul'dan istanbul'a bir paketi veremediler.

Başarısız bir kargo şirketi.
Şehiriçi 3 gündür kargo bekliyorum. Dün sabah şubeye gelmiş olan kargo henüz dağıtıma bile çıkmamış.
Kargoyu apartmanının girişine bırakıp giden kargo şirketi.

Not: kargoyu eve teslim etmesi gerektiğinin bilincinde olmayan şirket.
Sürat kargoyla gönderi yapan sitelerden alışveriş yapmıyorum.
isminin hakkını veremeyen firma.
karşı caddede olmasına rağmen bir kargomu 1 haftada anca teslim edebilen kargo şirketi. artık internet alışverişlerimde anlaşmalı kargo şirketine göre karar veriyorum.
42 kg lık kargomu kapinin onune bırakip kaçıp giden kargo şirketi.
Oğlum asansore ataydiniz bari dedim
Yasak dedi.
cumartesi günü de dağıtıma çıkıp pazartesi de getirilmemiş bir kargom var. bugün de getirilmeyeceğine eminim. üstelik bir kargom daha var bu firmanın getireceği.

edit: beni yanıltıp bugün getirebilmişler.
ismiyle çelişen kargo şirketi.
Suratsız kargo.
kargolarla çift kale maç yapan firma.
sloganını "sıfır sürat" olarak güncellemesi gereken kargo şirketi. 8:30'da mesaisi başlayan şirketin gönderi işlemleri için kullandığı sistem 9:00'da daha açılmamıştı. tek işi gönderi taşımak olan bir şirket gönderi sistemi açılmadığı için gönderi alamıyordu. gönderi alamıyordu, gönderi. çalışanı olsam utancımdan kimseye söylemezdim herhalde.
Sabahtan beri kargo beklediğim firma gel artık..
sürat mi?
Abi çok ağir getiremiyorum kapiya diyor. Siz zahmet etmeyin ben gelip alırım dedim.
adı sürat

kendi süründüren kargo.
sürat kargo pişmanlıktır. karşı tarafın anlaşması olduğu için muhatap oluyorsanız, çaresizce bu zorbalığın bitişini bekliyorsunuzdur.

Cuma gününden beri kargo şubede ama dağıtıma çıkarılmıyor.

müşteri hizmetlerini aramak, şikayet oluşturmak... hiçbir şeyi umursamıyorlar.

geçmişlerini herkes biliyor. bugünlerine gelince, hala aynı çöplükteler.
Sistemde şubede görünen kargo 3 gün sonra dağıtıma çıkıyor. Normal prosedürde gün içi şubeye gelen kargo öğleden sonra dağıtıma çıkar. En kötü ertesi sabaha kalır. Sürat kargo bütün ezberleri bozmuş.
ismiyle muazzam ironi oluşturan küçük disiplinsiz kargo şirketi.
ismini sanırım tezatlık konusunda dünya rekoru kırmak için almış olan, rezalet kargo firması.

Şöyle ki;

27 ocak akşamı konyadan ilinden ankara iline bir (1) adet kargom yola çıktı. iki il arası uzaklık 257km. Bugün 30 ocak ve kargom halen, o rezil takip sistemi sitelerinde ankara içinde ki tüm sürat kargo şubelerinde indirilip ara geri bindirilmekte. Ben böyle sorumsuz, iş ahlakının dibine sıyıran sayılı firma gördüm. Ama sürat kargo başı çekecek o kesin.

Sonuç itibari ile keşke yürüyerek gidip gelseydim. 4 günde git gelle olayı bitirirdim, üzdü.

Aha dayıya sor;

görsel
Geldik yoktunuz...
ismiyle müstesna bir kuruluştur.
Sürat mi?
Yapilan alışverişlerde sıklıkla karşılaşılan kargo firması. Once "la bu fethullahcilarin kargocusu değil miydi?" Diye düşünülüp, sonradan kayyum atandığı öğrenilmiştir.
çalıştığım 4-5 kargo şirketi içerisinde açık ara en kötü firma.