bugün

toprağı bol olsun. bir yıldız daha kaydı.
En son cennet mahallesinde pembenin kocasıydı. Severdim rahmetliyi. Nur içinde yatsın.
bir güzel insan daha eksildi dünyadan. huzur içinde uyu .

https://www.youtube.com/w...phURSsWs&spfreload=10
güzel insandı nurlar içinde yatsın.
allah rahmet eylesin.
Allah rahmet eylesin büyük bir oyuncuydu.
Vefat etmiş.. Allah rahmet eylesin.
çok üzüldüm ya... süper babanın nihatı... ne çabuk geçti o güzel günler anılarımızdaki insanlar kaybolup gidiyor birer birer... https://www.youtube.com/watch?v=k_DCNh3lZ_M
mekanın cennet olsun, büyük oyuncu.
Kanli nigar filminde istinyeli deli esref roluyle nara atan kabadayidir.

Allah rahmet eylesin.
usta sıfatını hakkıyla taşırdı. mekanı cennet olsun.
mekanı cennet olsun.
ergenler bilmez. Süper Baba'nın nihatıdır. yani ipek'in abisi. kendine has bir tarzı vardır. Bu kalıptan da fazla çıkmamıştır.
üstad, çok genç yaşta aramızdan ayrıldı. off yaa, çok rıfat bir insandı vallahi... mekanı cennet olsun, allah rahmet eylesin.
yeter artık be,usta oyuncular artık cidden ölmesin.. yüreğim dayanmıyor
izlediğim her zaman babacan tavırları ile zevk verir kendini izletirdi mekanı cennet olsun Allah rahmet eylesin.
türk sinemasinin efsane denilebilecek oyuncularindan biriydi. allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin..

önemli bir sanatçıydı..
Allah rahmet eylesin.
ışıklar içinde yatsın.
hem sesiyle hem de oyunculuğuyla nasıl örnek bir sanatçı olunur herkese göstermiştir tilmaç.

kahpe bizansın süper kahramanıydı.

füze nuri de absürt adamdı.

süper baba da fiko nun her şeye rağmen en yakın dostuydu...
daha bir hafta olmadı göreli. erenköyde oy vermeye gelmişti. kolundaki güzel dövmesiyle* dikkatimi çekmişti. babasıyla oy vermeye gelmiş minik bir bebeğe "sen de mi oy vermeye geldin tatlı şey? işte herşey, tüm çabalarımız sizler için." dedi ve yanağını okşadı. şimdi vefat ettiğini öğrendiğimde çok şaşırdım. allah gani gani rahmet eylesin. huzurlar içinde uyu.
Guzel filmleri var ve unutulmaz karakterleri sahsen tanimiyorum fakat Allah Rahmet etsin yinede sevdik kendisini fani dunyadan ebedi aleme goc eyledi herkes gibi.
Allah rahmet eylesin. Türk sinemasında iz bırakanlardan.
allah rahmet eylesin.
güncel Önemli Başlıklar