bugün

şurda normal bir yazar kalmadı lgbt forum oldu iyice. aynen öyle.
sözlük için yanlış yerden endişelenen yazarın kaygısı.

eşcinsellik duygusal bir seçimin sonucu, ateist olmak fikirsel bir seçimin sonucu olduğunu düşünürsek çöplüğe falan dönmediğini görebilirsiniz.

olsa olsa tercihe saygı duymayan malların çöplüğüne döndü diyebilirim.

trollerin bu tercihlerin bokunu çıkardığı başlıklar derseniz yine kabulüm. ama eşcinsel ve ateist çöplüğü ifadesi çok yanlış.
Sözlük de olumsuz yazarlar olduğu gibi, mükemmel yazarlar da var,

lütfen bardağın hep boş tarafina değil, birazda dolu tarafına bakalım, bu görüş bizi teselli etmeye yetecektir.

denilesi durum.
bunu yazanlarin, coplugun bir bolumunu olusturduklarini anlamalari dilegiyle dedigim olay. hic biriniz gibi degilim ama, demek bir seyleri basarabilmisiz hayatta, insan olmayi.
sözlüğün akp'li troll ve sığ beyinli mal çöplüğüne dönmesinden iyidir.
Vatan haininin atlanıldığı başlık.
Katıldığım HAKLI önerme mal mal başlıklardan geçilmiyor yönetim istifa sesleri yükselecek az kaldı.
Her geçen gün sözlükteki yazarlar biraz daha homofobik transfobik, kafatasçı, saygısız, yobaz oluyorlar az daha gayret edin de hoşgörülü olun be canısı.
Yobazları ve avrupanın karanlık çağından kalma insanları rahatsız eden olay.
gitgide yazar kesimi irrite eden realite.
Çok zor bir durum.
gitgide müslüman kesimi rahatsız eden hakikat.
Insani çileden cıkartan gerçeklik ama mücadeleye devam bunların ne oldugunu herkes gorecek.
Evet. Rahatsız etmektedir.
Çöplükleri sınıflandıracağına çöpleri sınıflandır denilesi. Zira bunun kağıdı var plastiği, camı, radyoaktifi, kedi-köpeğin, koyun-kuzunun yiyebileceği hatta bitkilere gübre olabilecek olanı var. Hoş renkleri göremeyecek kadar kör olana her yer çöplük olsa gerek. Lan yıl olmuş 2015 hala eşcinsel hala ateist muhabbeti. Bitmediniz amk.
vasat troll çöplüğüne dönmesinden iyidir amk dediğim durum.
ciddi bir şekilde karşı argüman üreten ve üretmeye çalışanların beni kendisini ortaya atan ve savunan kişilerden daha çok üzdüğü tespit. bu tür bir tespiti ciddi bir şekilde ortaya atan bir kişi zaten umutsuzdur ondan bir şey olmaz artık ama böyle hafif hafif karşı çıkmaya çalışan ama kendinden tam emin olmayanlar üzüyor beni, daha tam işleri bitmemiş ama kurtulmuş değiller de.
bence insan kendını bılıyorsa eşcinsellik, ateistlik falan fişman bu tarz şeylerde kendı dusuncesını korur illaki, etkılendı veya etkılenecegı konu hakkında yalan yanlış bılgıye sahıpse eger bu tarz şeylerın etkısı altına gırer, buda egitimsizlik ve cahilliktendir, yanlıs anlaşılmasın ateisler veya eşcinsellerle bir sıkıntım yok, benım için insan olsun yeter, bana benım dusuncelerıme saygı duysun yeter.
insanların ötekilere karışma çabasının anlam veremediğim bir versiyonudur. sen kendi imanından sorumlusun , ötekilerin günahı sana mı yazmaktadır :?
müslümoron sıçmığına dönmesinden iyidir.

ayrıca homofobik olmaya gerek yoktur,

tipine baksa kendine küfredecek tiplerin kendini bi bok sanması ayrı ironidir.
ötekiden sanane sen kendi imanını bir tut. sanane diğerlerinden.
olabilir kardeşim, rahmetforum değil ki burası.
özgürlüğü sapkın işler yapmak olarak anlayan ateistlerin buralara doluşması sonucunda oluşan durum.
ateist bir eşcinsel tarafından hunharca hırpalanmış kişinin zihniyetinin yazıya dökülmüş hali.

insanlık ölmüş, insanlık yoksunlarının derdi olmuş ateizm ve eşcinsellik.
Ateizm ve eşcinsellik insanlığın haklarındandır. Adamın hormonları bozuksa sanane kendi gibilerle ne halt ediyorlarsa etsinler yine sanane? Sana eşcinsel ol diyen mi var kıldığın namaza karışan mı var? Sen de onlara karışma isteyen inanır isteyen inanmaz. Bu hayatta herkes her hür irade kendinden sorumludur! Ayrıca (bkz: biri şu şakirti öldürsün)
heryer şakirt doluyken yanlışlığı ortada olan önermedir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar