bugün

Hiç bir boka yaramıyan bir insanım.şimdiden söylüyeyim.
burada iyiyim diyen kimse iyi değildir. bırak biz görelim iyi olduğunu. tevazu gösterip başkasının adını yazarsan da iyisindir.
Lan şu başlığı ateistbayandan başkası hortlatmasın. Kendimi listede görecem diye giriyorum. Saçmasapan entryleri okuyorum.
--spoiler--
tarih, felsefe, din.
bu konularda dengim bu sözlükte yok.
--spoiler--

dengin tabii ki yok. senin gibi cahili mumla arasak bulamayız.
Şu listede olduğum kadar boğaziçine gittiğimde sevinmemiştim. Teşekkürler ateistbayan.

Edit: Serdar kardeş yenisin galiba. Ateistbayan yukarıdaki kişinin eski nicki. Cahil cahil konuşmayalım lütfen.
Olum (bkz: chicago woman) gitti lan.
"Teşekkürler ateist bayan"

Liste sabit atan karışmış bu sefer.
ulan insan benide yazar amk.
efendim. buyrun.
cebren ve hile ile kendimi eklettiğim liste.
benim ulan putperestler. eksileri alayım.
insan beni de yazar. puşt.

edit: cebren ve hile ile...
Listenin ilk iki sırasına baktım. ilki kendi, ikinci desen ağır ergen. Kalanını okumadan eksiledim.

T: Bilginin harman kaldığı yerdeki bilgili sayılanlar.
(bkz: verdim eksini güzel kardeşim)
Nickimi görüp de mutlu olduğum liste. Sonunda bir listede kendimi görebildim. Çifte bayram be oley. Ama Nickimde ş yok olum benim s yap onu.
Bu başlığa girsem ne olur buraya biri liste yapsa ne olur ki yapan ağır işsizdir.
Kim var kim yok yazılmış liste.
Sözlüğün en azılı trollü bile listede oturma organim ile gülüyorum bu ve benzer listelere.
Bugün de bir listede yokum.
Buralarda olmasa da o bir efsane...

(bkz: ask kadar siyah)
Önce yerip sonra eklendim diye onur duyan var abariii liste Tübitak icadı tadında.
Bütün sözlük yazarlarının olup benim olmadığım liste.

Sütümü helal etmiyorum.
Benim için kesinlikle (bkz: muhteva) (bkz: nadia nadia).net.
the origi denen arkadaş silik yemesi gereken yazarların listesini çıkarmış sanırım. zall ı ordan alalım alayı siktirsin gitsin sözlük çok daha iyi bir yer olur eminim.
--- Ccc ---

görsel
--- Ccc ---