bugün

Gün itibari ile tekrardan farkına vardığım gerçek.

Yok bilmemne vs bilmem ne

Bilmem ne kavgasında kim haklı.

Tarzında yarrak yarrak başlıklar. Boş muhabbeti ve boş insan havalandırmaya bayılıyorsunuz. Seviyenizi sikiyim.
Özellikle son zamanlar geldiği durum içler acısı.
inkar edilemeyecek gerçektir 11. nesil olsamda bariz bir şekilde görülüyor bu
(bkz: bindik bi alamete gideyoz gıyamete)

amaniiin.
yadsınamaz gerçektir..
gerçek götüren bir boktur.
görsel
(bkz: temizle bari).
Su götürmez bir gerçektir.
trollerin ve "...nın ... olduğu gerçeği" tarzı başlıkların sebep olduğu durum.
türkçe yazım kurallarını bile bilmeyenlerin buradan siyaset yapması da cila oluyor üstüne.
2011den beri uludağsözlükte takılırım. o zamanlarda da boka sarmıştı.
evet beş yılda bir bok değişmedi.
sözlüğün sardığı bok aynı bok. nesil farklı.
artık bu boka alışın.
boka sarmak değil de, doğal sınırlarına ulaşmak diyebiliriz. konuşulmayan konu nerdeyse kalmadı. edilmeyen küfür, yürünmeyen kız kalmadı. gönderilmeyen foto, resim, video kalmadı. anlatılmayan fıkra kalmadı. edilmeyen kavga da kalmadı. topluca sildirsek hesapları da, entryleri de gitsek mi acaba. sözlük de kapansa...
acı ama gerçektir.
Edebi şairane ve bilimsel başlıklar cogalacagına am göt meme başlıklarını görüyorum sürekli. Sürekli bi trolluk. Daha seviyeli yazarlar ve başlıklar istiyorum.
Olaysız bir şekilde dağılarak bu kötü gidişata son verilebilir.
(bkz: boşalan çıksın beyler sözlük boka sarıyor)
Arada bir çıkan hoş bilgiler dışında yadsınamayan durum, vaziyet...
insanların bazı sebeplerden silik yeyip tekrar sözlüğe gelebileceğini akıl edemeyen yazarları göstermiş gerçektir.
2 yıldır her gün giriş yapan 11. Nesil 280 entryli yazarın hayıflanışıdır.
2 yıldır hemen hemen her girişimden sonra farkettiğim vahim olaydır. Abi sözlükte düşünerek yazılmıyor muydu? Her ne kadar bilenen olsa da bi seviye üzerinde muhabbetler dönerdi. Az önce gördüğüm başlık (bkz: erkek yazarların penis fotoğrafları) gibileri ciddi manada soğuttu beni. Üyeliği çekip, hesabı silmeyi düşünmeye başladım. Yazıktır abi ya.
eski troller bile eskisi gibi değil. onlara bile gülmüyorum. var bi sorun ama bakalım.

(bkz: biz büyüdük ve kirlendi dünya)
ifşalarla, entrikalarla iyice hissedilendir.
hunharca bir sapkınlık ve sapıklıkla entry giren yazar ve başlıkların elenmediği sürece böyle devam etmesi muhtemeldir.
uzun bir aradan sonra girilen ve farkedilen gerçek. oysa ekim ayı ikincisi bir sözlük olarak, daha iyisi olabilirdi. hey gidi uludağ hey. öperler.
he yani bunu söylemek için başlık açmak gerekli. yani arama-inanma durumu falan yok. boka sardı sözlük baksana ya.

e sen de sardın farkında değil misin?

mesela aynı şu an bu entry yi girerken benim yaptığım gibi.

(bkz: entrynin silineceğinin bile bile girmek)