bugün

Kral 30'a teyze diyen adamın yaşı maksimum 15'dir diye tahmin ediyorum haberin olsun.
Saygılar sevgiler efendim, gençliğinizin baharında güzelliğinizden bir şey kaybetmeden kafa olarak iyice olgunlaştığınız dönemdesiniz değerini bilin.
Ne güzel, araya bi kaç tane aklı başında çıtır atarız, tadından yenmez
(bkz: Nimet)

Aramızda nimet bilmez hayvanlar var.
Gelenin başımızın üstünde yeri var.
Hayvan herifler rahatsız etmeyin hanımefendileri.
Bu başlık da iyi olta yaptı bu ara.
30 yaş üstündeki kadınlar özel mesaj yoluyla ulaşabilir. bu ibneler kıymetinizi bilmiyor.
benim gözümde 'çıtır manitalar' onlar, allah sevdiklerine bağışlasın.

edit: 45 den 46 ya yolculuk eden bana göre gençler, tabiki liselilere göre 'teyze' olmaları normal.
Allah sayılarını arttırsın.

Çok severim.
Var mı bi nude atıp bu abazanın ağzının suyunu akıtmak isteyen koca memeli teyzeler.
Otuz yaş nedir ki? Daha yolun başı, insaf.
Kaynama kısmına ben de çok alınıyorum.
ne demek 30 luk

görsel
30 yasa teyze diyorsan bana da amca de dürzü.olm mevkimi hayal bile edemezsin ama buraya yazmam gerek. Yazmaliyim da.sozluk ergenlere bırakılamaz.
görsel
30 çok küçük. 40 lık teyze istiyorux.
30 yaşımdayım. Bu yaş her şeyin sorgulandığı tek yaştır.
Ruhen belki de 40a yaklaşmışımdır. Yine de hoplayıp zıplamak yerine oturulup pişmanlıklar duyarak kendini tam olarak tanıma yaşındaki teyzelerin çokluğu iyidir efenim.
Sözlük kadınlarını yaşlarıyla rencide etmek isteyen bireylerin açtığı talihsiz başlıktır.
hem kaynasın hem oynasın !..
görsel
30 yaş üstü olmasa söslükte troll dışı konu kalmaz.
görsel
görsel
Kaç gündür neden dert olduğu belli olmayan durum. Oturduğunuz yerden kız düşüreceğim diye ona buna salça olup yaşı 30 çıkınca zorunuza gitmesi muhtemel. Yaşıtlarınıxla dışarda kumda oynayın derdim de Corona var şimdi kimseyi riske atmayayım.. önümüz bayram öpün elimizi barışalım ne bu kin.
Durumdan anlaşılacak durumdur. Maşallah resmen huzurevi. Evet.
Allah sayılarını arttırsın.