bugün

Her şey kontrol altında. Şu an için bı tehlike yok ama, bakın bura önemli;

Liselerin tatil olduğu geçen cumadan sonra 1 haftadır çaylaklik isimli kuluçka dönemindeler. 3 gün içinde kuluçkadan cikarlarsa çıkarlar. Cikmazlarsa tehlike teğet geçecek. Bu 3 gün çok önemli.
15 gün kafamiz sisecek.
Karne günü geldi tatil başladı sözlüğe dadandılar. Evet.
Feci şekilde hissedilen.
Ben de 63 yaşında bir teyzenizim, sözlükteki belki en yaşlı insanım ve liselilere saygı duyuyorum.

Ama sabahtan beri üniversiteye giriş başlıkları.. bu ne ya? Kaç yaşındasınız siz? Kaç? Her gün am göt muhabbeti yapan, birilerini kavgaya çağıran kabadayılar 16 yaşında mıymış yani?

Neyse minnaklar. Tansiyon ilacımı alıp uzanma saaatim geldi. Takma dişim bugün beni rahat ettirmedi..
Akp.nin zamanında devlet kurumlarına fetocuları alması gibi ulu sözlük modları ve zall da troll liseli , inci özentilerini alıp koruyor. Bunlar da ayaklanacak hey ulu.
11.nesilsin daha yenisin daha önce neyini gördün sözlüğün de şimdi eleştirip gidiyorsun dediğim yazar beyanı .
sığınaklara gidilmeye sebebiyet veren baskındır. Modlar nerde ulan??

http://inciswf.com/1277738481.swf
bu gece olandır. yarın tatil mi lan?
bu nedir amk ergen liselilerin donmuş atletmiş, yarın demiş yarmışlar esprileri ile eğlendiği mekana dönüşmüş sözlük. En iyisi kaçmak.
23 nisan mı geldi diye düşündüren durum.
gecenin bu saatinde ılık sütünü içip çoktan uyumuş olması gereken liseli ergen kardeşlerimizin sözleşmişcesine hep bir olup saçma sapan capsler ve entariler girmesi durumudur.
dün gece 3 te yatan ben, sondan ikinci karnemi aldım birazdan da denemeye gireceğim. sikeyim ygsyi.
akdeniz karadeniz biz karnemizi isteriz diye bağırmışlardır.
karne not ortalamam 99,34 yazanı gördüğüm liselilerin yaptığı, bugün de sözlüğün neşesi olmaya devam etmelerini sağlayan eylem. ipleyiniz efenim.

hepimiz bir gün bu yollardan geçmedik mi?
başlıktaki 6 kişiden dördünün liseli olması gibi bi gerçekle karşı karşıya olmamız kadar garip değildir.
Aynı zamanda dün erkenden yatmışlardır.
Benim o benim ehe.
söyleyin şerefsizlik yapmasınlar.
En iyisi onlar yokmuş gibi davranmak.
bugün itibariyle yaşanan ve yaşanacak durumdur.
Liselileri ezikleyen yazar düşüncesidir. Sen lisedeyken neyi kaplıyodun diye sormak gerekir.
sözlüğü kaplayan pkk-bdp-add-tgb-chp ittifakının karanlık klavye savaşçılarından iyidirler.
(bkz: bırak heveslerini alsınlar) şaka şaka.

sözlüğü liselilerin basmış olmasıdır.
rabbim liselileri korusun dedirten olaydır. (bkz: sübhanallah brolar)
(bkz: #dirensözlük)