bugün

Sonuçta maaş almıyor muyuz?
bir mal eylemi.

lan salak mısınız siz ya?
ben burada bilumum küfür ediyorum diye dışarda da ediyor değilim.
o kadar umrumda değil ki, burada içimden geldiği gibi yazıyorum.

gerçek hayatımda tek 1 kelimem küfür olmaz benim.
ama burada taşak geçmek harika bir duygu dostum!

sizin de şeyinizde olmasın böyle sikik şeyler.
Boş bir insan olmaktır.
yapılmaması gereken yegane davranıştır. Herkes şeyinin keyfine baksın istiyorum. Birbirimizle dalga geçelim laf sokalım eğlenelim bitsin. Ciddiye alıp kavga eden var.
Son zamanlarda moda oldu bu söylem.

"Sözlüğü ciddiye almıyorum, eğleniyorum."

Bakıyoruz hep sözlükte. Her konunun içinde. Her durumdan vazife çıkarmalar, kankicilik ben burdayım herkes bana baksıncılık vs.
Madem ciddiye almıyosun bu tavrın niye? Bi sahiplenmeler bi öneriler bi şekiller anlamsız anlamsız hareketler.

Sözlüğü ciddiye almıyosun ama her lafın içindesin. Kavga da sen polemik de sen popilik de sen. Her şeye bi fikrin var ama ne hikmetse ciddi değilsin.

Biraz tutarlı olun. Sözlüğü ciddiye alıp almaman önemli değil. Tutarlı olmak önemli.

Ne isen o ol. iki ilgiye, iki popüleriteye değişme.
sözlüğe yazmadan önce takım elbise giyerim.
Takımları giyip geliyorum öyle yazacam. Entry burada..
sevmektir. aşktır. vazgeçilmez bir şeydir sözlük. ne zaman bıraktı beni yar, o gün ayak bastım buralara.
görsel
Yukarıda arkadaşın birisi "görüş paylaşılıyor burada" demiş kendisine saygısızlık etmek istemem ama ben burada uzun zamandır yazar sıçmığı dışında bir şey görmedim dediğim hadise.
olmaması gereken ciddiyettir. adam gibi mevzu tartışıldığında ciddiye alınır.
Sözlüğe ilk gelindiğinde yapılandı ama nasıl bir yer olduğunu gördükten sonra anladım ki bura ciddiye alınacak bir yer değil.
Ay olur mu öyle şey!

Sözlük bizim iç dünyamızın dışa vurumu. Normalde hiç birimiz böyle değiliz normalde zaten yeterince sıkılıyoruz bari bıraksınlar da burda biraz rahat edelilelelö!

Şaka bi yana aslolan reel hayatlarımız var ve kendi adıma bir tanenizin bile dahil olmaya kredisinin etmeyeceği bir hayat. Asla dostum arkadaşım olamazsınız. Tek bir gerçekliğime dair fikre sahip olacak bilginiz olamaz. Ne uydurursam o kadarsiniz.

Onun için bence de çok ciddiye alınmamalıdır.
En az 90 beden meme kadar ciddiye alırım, teşekkürler.
Sözlüğü değil kimi yazarları. Niketim hoş sohbet çok yazar var. O kendini biliyor.
Eğer birazda olsa buna önem göstersek buralar daha iyi olur gibi.
Benim dahil olduğum durumdur.
Sözlüğü ciddiye alırım. Ciddiye almadığım hiç bir yerde durmam ve vakit geçirmem.
Ciddi dediysem, henüz evlilik düşünmüyoruz lakin nefis flört ediyoruz.
sözlüğe girmeden son hazırlıklar;

https://media.tenor.co/im...7b8b5bfa2147bef6ca060/raw
sözlük insanının kanayan yarasıdır..

allah hepsinin yüzlerine nur düşürsün inşaallah..
Mobili açmadan önce tedbir olarak tiner koklanması gerekmektedir. Gençler yapmayın etmeyin sözlüğü ciddiye almayın. Hayırlı yazarcıklar olup kafayı bulup gelin.
(bkz: her şeyi ciddiye alan andaval)
ciddiye alın sözlüğü, kimbilir belki bir gün siz de hayata renkli pencereden bakarsınız.
biraz şeydir.
sözlüğü değil de konuya ve yazara göre entry'i ciddiye almak vardır. bazen olması gerekendir bazen aptallıktır.
Sözlüğü sadece gerçekten iyi kalpli, ahlaklı ve zeki kişiler ciddiye alırlar.

Onlar burada ucu acaip yerlere dayanan bir saçmalık, fikir yada rezillik okuduğunda bunun bir insan aklından çıktığı gerçeğinin getirdiği olumsuz hisse engel olamazlar. Çünkü zaten insanlık bunu gerektirir.

Burada özürlülerle dalga geçen yazılar mı okumadık, kendi kız kardeşi ile ilgili trollük adı altında sapıklıklar mı okumadık, acı çeken travma yaşayan insanlar üzerinden yapılan espriler mi okumadık, insanların değerleri, inançları hakkında ağır sözler mi okumadık.

Sen git avrupada Hitlerin yaptıklarını destekleyen bir şaka yap bakalım ne oluyo.

O yüzden sözlüğü ciddiye almamak diye birşey yoktur.

insan olmak yada boş bir teneke olmak vardır.
Sözlüğü ciddiye almamak gerek bu kadar, entry siliyorlarsa silsinler çok da umrumuzda. Yazdığımız şeyler ne sanki, gören de bilimsel çalışmalar yapıyoruz sanar. alt tarafı en sevdiğimiz romanı meyveyi şiiri yazıyoruz.
yenilerin düştüğü hatadır.

burda eski olduğu halde ciddiye alıyorsa yazıktır, ellemeyin.