bugün

Sözlük için bu vedanın ne kadar değerli olduğunu bilemezsin teşekkürler koca yürekli insan.
Sana gitme demeyeceğim ama Kal da demeyeceğim. Ben var ya artik bi sey demiyorum neyse...
görsel
Haseki temsili değildir.
görsel
atamam olsun sözlüğe mi girerim lan. hayat dışarı da amk. burada yazanlar işsiz güçsüz vakit öldürmek için giren tipler. hayat dışarıda dışarda.. uğraş bulun kendinize bol bol seks yapın.
dün gece düşündüğüm ve buradaki saçmalıklar yüzünden birgün yapacağım şeydir.
Geldimse buraya neyi bulmuş dünya
Gitsem de eğer kıymeti eksilmez ya
Bir kimse çıkıpta anlatıp söylemedi
Gelmekte ve gitmekteki hikmet ne ola?
Benimkini kırdın.
Iki güne bende giderim. Elveda beyaz kızlar..
masa 6 boşalıyor oturmak isteyen oturabilir.
(bkz: masa 6 boşalıyor)
Ulu moderasyon bdv'ye bakabilirse edeceğim vedadır. Bir kusurumuz olduysa affola.

Hadi.
bu yazıyı yazmadan önce uzun uzun düşündüm. acaba yeri mi? sırası mı? dedim. bilemiyorum çok eski yazarım ben.
ama artık bazı şeylerden sıkılmaya başladım..

miladım doldu benim. çok sevdiğim cool adam nickli yazarın yaptığı gibi fazla uzatmanın da bir manası olmadığını düşünüyor ve tüm sevenlerimden, tüm nefret edenlerden yine de haklarını helal etmelerini büyük bir istekle rica ediyorum. sonuçta sanal alem burası, adı üzerinde yalan alem..

herkes eğlenmek için burada ve herkesin eğlence anlayışı değişiktir bazı mekanlarda...

o yüzden tek tek tüm yazarlardan ve hatta okurlardan haklarını helal etmesini diliyorum.

modlar da helal etsinler. çoğunu tehdit ettim çünkü. şu yazarı çaylak yap, şunu silik yap, şunun hesabını tekrar aç, şu kızın telini bul, fake ayarla bana falan belki bıktırdım adamları.

zall da kusura bakmasın. mesajları okuduğunu bildiğim için arada bir kendi kendime mesaj çekip '' zall bunu okuyorsan topsun oğlum'' dedim. yarrakk var buraya geldin diye acı acı laf soktum. affetsin çok.

ve kızlar da affetsinler.

'' bi sevişemedik '' diye bir sürü mesaj geldi. hangi birinize yetişeyim diye kolpadan dönüş yaptım.

aslında seksten bıktım ben. zaten sırf sözlüğe anı çıksın diye sevişiyordum. 2 seneden beri kendim için bi fişek patlattıysam şerefsizim. hep siz gülün, siz neşeli olun diye didindim ama işte sabrım kalmadı diyebilirim.

çünkü komik sevişen kız yok. hepsi kan verir gibi yatıyor artık. manda bile çamura saplanınca hafif çırpınıyor kurtulmak için ama bunlar temelli gömüşmüş yatağa. geçen sevişirken kızın şah damarını yokladım yemin ederim. hani anlasın bir şeyler istedim. öldün mü diye sinyal veriyorum kıza ama yok işte. kız boğazını sıkıyorum sandı ıhhhhh diye inliyor. her şeyi erkekten bekliyorlar. lan kalk bi cilve yap dimi. yok sadece yatacaklar.

o değil veda entysinde bile konu nasıl sekse geliyor onu da anlamış değilim. sanki beynimin kılcal damarlarının bi ucunda kuku bi ucunda pipi var sanki. bi şekil buluşuyorlar.

işte ben bu buluşmalardan da bıktım.

hadi itiraf olsun, aslında çoğu sefer bırakmak istedim burayı ama olmadı. yalan değil 2013 senesinden beri her defasında bu son entry diye girdim. bir daha yazmayacağım bu son dedim. fakat yazı güzel olunca bazı detaycı ibneler '' bak çok güzel yazısını son yazı yapıp sözlüğü bırakmış, havalı piç '' diye arkamdan konuşur diye bırakamadım.

bırakamadım abi. çünkü her yazdığım entry güzel amk.

şöyle bir ön izlemeden bu yazıya baktım da sanırım yine veda edemeyeceğim.

evet, ibnelerim şuan '' haa siktirr gitmiyon da niye sevinçle buraya kadar okuttun bize piç '' diye delirebilir ama ne yapayım abi, böyle böyle sanırım 70 yaşına kadar burada takılırım ben.

anasını satim veda etmek için gelmiştim yine gidemiyorum la. hülasa benden kimse veda beklemesin abi. takma dişle komşu kızın memesini kemirmek başlığını açmadan ölmek haram bana. evet efendim. seks gerçekten insanları bir arada tutuyor gördüğünüz gibi .

bu da sosyal mesaj olsun.

ehehe sevişelim mi?

**
ahaha ulan yeminle hoşçakalın son sözüm olacaktı? buyur ne oldu anasını satim.?

iyi değilim la ben.
2 gün 2 ay 2 yıl veya 2 asır sonra geri döndü.
Okuyan var mı? ifşa falan varsa caps atsın.
sıcaklardan bunalmış bir kişi beyanı, acil duşa ihtiyacı var, evet.
(bkz: okuyanı dürtsünler)

eyvallah, ben gidiyorum de git. bu ne amk, destan yazmış herif.
sanki bana uzaya gidiyo pezevenkler . neyse gidene ''siktir git'' deriz olur biter.
Ya Sözlük sana veda ederse?!...
takma dişle komşu kızının memelerini dişlemek.

Bu iyimiş.

11 senedir şu sözlüğü kolacan ederim.yer yer yazarım. nadiren de cizerim.

tek merak ettiğim gençler neler konuşup yazıyor? arada gelir bakarım.

ne diecegimi de unuttum. neyse.
(bkz: veda edip ardindan 100 entry daha girmek)
Bu sözlük ne veda edip arkasından bin tane entry girenleri gördü. Kanmayalım arkadaşlar.
Bu Kukla için küçük insanlık için büyük bir adım.
zırt pırt patlatılan başlık.

ilginç olan elveda diyenlerin %99u hâlâ burda.
Yazar ayırt etmem. En tanınmış kişisi ile en pasifi.

Vedalar zall, hariç kimsenin sikinde olmaz. Hayat böyle değil mi zaten. Evet.