bugün

sokağa çıkıp bir kıza iki kelam edemeyen eziklerin sözlükte sanal kimliğine sığınarak yapmaya çalıştığı, ilgi çekmek için türlü türlü başlık ve entry girmeleri ile güldüren dingillerdir. bunları görünce biraz olsun mutlu oluyorum.

bunların hatun olan versiyonları daha kötü. kız geçen nickler, kendini her entryde belli etme çabası. ahh ahh.
(bkz: aynen ya çok haklısın whatsapp var mı)

edit: erkekmiş sanırım pardon abi.
Fransız erkeğine 'Kadının elini niye öpersiniz?' diye sormuşlar. 'Kadına saygı duyarım. Erkek ile bir bütünü tamamlar.' diye cevaplamış.

Alman erkeğine 'Kadının elini niye öpersiniz?'diye sormuşlar. 'Kadın kutsaldır. Hayatın devamını sağlar, doğurur.' diye cevaplamış.

Türk erkeğine 'Kadının elini niye öpersiniz?' diye sormuşlar. 'Bir yerden başlamak lazım!' diye cevaplamış.

Sözlük erkeğine 'kadının elini niye öpersiniz?' diye sormuşlar. "Ne kadın mı, hani nerde, sözlükte mi" diye cevaplamış.

öyle işte sevgili romalılar.
iki mesaj attıktan sonra yüz bulup da whatsapp isteyen zatlardır. Üstelik, bu durumu üsteleyen, hesap sorarcasına insanı sıkıştıranları da vardır. Cevap hayır, bi anlasalar..
böbrek.avi filmine başrol oyuncusu olmak için başvuru yapmıştır.
ilim yuvasından bilgi edinmek için değil de, afedersiniz gavatlık yapmak için gelen adamdır. ki, dışarda düşüremeyen herif sözlükte kendi olmadan girdiği entriler sayesinde düşürmeyi deneyecektir. pardon adam demişim.
dingil değildir ben 2 tanesiyle yattım bile.
rastgele vesselam.
sözlükten kız mi düşüyor diye sordurandir. hani ne zaman duscez, bekliyoruz yanee.
Kendine güveni yoktur böyle yerlerden umut bekler zavallıcık.
beyni gelişmemiştir, koca dünyada? 7 milyarlık dünyada? gel burada kız için uğraş? sen? beynin var?
bu dingiller bizi de kötü göstermektedir.
edebimizle, saflığımızla entry girerken ahlaksız teklifler alıyoruz, karıştırılıyoruz. katledelim. *