bugün

masa tenisi raketinin arkasi ile 60 70 defa top sektirmek.
Çocukken erzurum uzun atlama şampiyonuydum. Bir de taekwondo da yeşil mavi kuşağım vardı bırakmıştım öyle böyle.
Bir halisaha macinda sol ayakla gol atmistim.
O gunden sonra cift ayakli oynuyorum diyorum soran olursa.
Okul veleybol turnuvasında 4 takım arasında birinci olmak. Tam eften püften başarıdır.
Efes extra 50 liği 30 saniyede içebiliyorum.

Madalyam nerde?
lol de challenger olmuştum bir ara.
Tekli eti cin'i bir lokma olarak yiyebiliyorum.
Darbuka çalabiliyorum.
Masada biriyle sohbet ederken aynı anda çevredeki iki masada olanları dinleyebiliyorum.

Sohbet bitince de çevreden edindiğim gıybetleri ve olayları karşımdakine aktarıyorum.

Nasıl oluyor bilmiyorum, ama iddialıyım.
ilkokulda kaşıkla yumurta taşıma yarışmasın da birinci olmuştum. Silgi ve kalem kazanmıştım.
iş arkadaşlarımı üç kere üst üste ekme başarısı.
bir halısaha futbol turnuvasında kaleci olarak sadece 2 gol yiyerek rekor kırmıştım.

6 maç 2 gol.
bu sene kurdugum tursularin hepsi efsane oldu,aferin canim kendim.
parmaklarımı ikişerli olarak ayırabiliyorum. eed alkışlayabilirsiniz tabi ki.
askerlikte bölükteki çim ekme işinde canla başla çalıştığım için takdirname almıştım.
evden işe 36km yol gelip frene basmamak için kasıyorum. basmadan da gelebiliyorum. bana şimdiye kadar(75bn) bir set balata değiştirmemek vesilesi ile 1000tl üzeri getirisi oldu. yakıt tasarrufu da cabası. hoş daha olduğu gibi duruyor değiştirmemde 120bn e kadar.

servis her 15bn bakımda siz dışarda balata mı değiştiriyorsunuz diye taciz ediyor ama olsun.

(bkz: beyin bedava)
Cennete gidip gelmek. Cennete gitmeyi başarmak için mücadele etmek, cennette olanlardan zevkliydi. Artık cennet umrumda değil. Abartılmış... evde oturup tv den muhafazakarların nefretleriyle eriyişlerini seyretmek daha zevkli.
pilava yaparken atılacak tuz miktarını tespit ettim nihayet.
Hareketli bir hedefi 800 metreden kafasından vurmak.
Çoraplarımı odanın belirlediğim köşesine tam isabet fırlatıyorum.
Herşeye rağmen hala ölmedik. inatla direniyoruz.
Silahlı özel güvenlik eğitiminde 25 atışta 24 vurmuştum. Gerçi başarı olması için 25 olması gerekiyordu ama neyse.
Lise de okul ikincisi oldum. Birinci değilseniz umurlarında olmuyor pek.
kimsenin umurunda mı bilmiyorum çok güzel yemek yaparım.
Çok güzel “umrumda bile değil” numarası yaparım. Buna kendim bile inanırım.