bugün

Omzum ağrıdığında masajımı kendim yapıyorum, ben yıkılıyorum ama tam da beceremiyorum gibi.
gaz pedalın altındaki paspasın önü katlanıp gaza bastırtmıyordu ara sıra.oraya küçük yıldız vida atıp sorunu çözdüm.yeni paspasa gerek kalmadı.yırtana kadar yola devam türkiye.
bi de az ışıkta klavyedeki harfleri 2 bilemedin 3 denemede bulup yazabiliyorum.
Hafızam galiba en eften püften olay ve kişileri bile unutmuyorum.
pokemon go'da hali hazırda 23 gym liderliğim var.
- 50 metreyi 7 saniyenin altında koşabilmek,
- b gençler klasmanında 2 sene üst üste gol kralı olmak,
- tek başına bir büyük rakı bitirebilmek,
- her türlü kumar oyununu oynabilmek,
- ağır roman oynayabilmek,
- Antalya'dan izmir'e 4 saatin altında girebilmek. (3 radar cezası ile)
masa tenisinde ortaokulda trakya üçüncülüğü, satrançta okul şampiyonluğu.
uludağ sözlük'e üye olmak. abilerim ablalarıma selamlar *
Hızlı giden dolmuşta ayaktaysam, ani hareketleri dahil asla sendelemiyorum.
fırın sütlaç yapmak.
Amutta koşabiliyorum.
bütün malzemeleri topladım ve kızımın bugünkü proje ödevini de başarıyla tamamladım.
150 sayfalık "hızlı okuma teknikleri" kitabını 42 dakikada bitirmek.
Su yasima kadar reflekslerimi gelistirmem olmememi uzun suredir sagliyor.
Tesekkurler beynim.
aşçı değilim ama hamarat bir kadın gibi kek börek çörek ana yemek ara öğün gibi şeyleri yapabiliyorum bunun nedeni ise çalışan bir anne ve evde kalan tek çocuk zamanla yemek yapmaya verdim kendimi ama tek yaşıyorum hala yemek yapabiliyorum .
Eften püfteni okumadan cevaplar verilen başlık.
perakende satış yapan bir mağazada satıl danışmanı iken aynı müşteriye en fazla ürünü satma yarışmasını kazandım. (tek faturada maksimum ürün satışı yaptım) ardından terfi için bir sene bekleme kuralı varken iki kere senemi doldurmadan terfi aldım.
Ağır Uyku sırasında kabus görürken aniden uyanabilmek.
okul ikinciliği (dönem ortalamasında ve denemelerde).
Lisede matematik sınavında sınıfta kimsenin çözemediği olayı çözebilmek, ama yinede 1 almak.
makarna süzgecini duvara konmuş sivrisineği yakalamakta kullanıyorum. iyi çalışıyor.
bekar 27 yaşında tek başına yaşayan erkek bi insan olarak hemen hemen tüm hemekleri yapabiliyorum lan şaka gibi. şimdi nohut yemeğiyle tel şehriye çorbası yaptım. yarın kabak dolması yapiyim diyorum kıymalı. pirinç pilavsız tabiki olmaz.

burdan yemek yapma özürlü tüm kız arkadaşlara nanik yaparak armağan ediyor, istanbul'da olanlarına açık davet gönderiyorum. gelip yemek görsün gözleri.
Portakal reçeli yapabilmek.
iki saattir düşünüyorum yok lan küçücük bir başarım bile yok.
yemeğimi tek başıma yiyebiliyorum sayılır bu bence sayılsın.
kargaburunla somun sıkabiliyorum.hatta paslı somunu gevşetebiliyorum.hatta fındığı parçalamadan kırabiliyorum.
Normalde sol elimi hiç kullanamam, sadece sağ ele destek ve tutma amaçlıdır. Bir odun parçası koysanız da aynı görevi görür.

Ama menziline giren hiçbir sineği boş göndermiyorum. Ne kadar hızlı uçarsa uçsun, ne kadar tepelerden gelirse gelsin, sineği görmesem bile sol elim ok gibi fırlayıp yakalayıp eziyor. Ben de hayret edip süper güçler hayal ediyorum ama sonra bir makas tutayım diyorum onu bile beceremiyor o el. ilginç.