bugün

Klimalı yerden çıkmış olmak Asabımı bozuyor.
okulların tatil olduğunu gösteren ergen başlıkları.
32 bin entry'i nasıl 40 bine çıkarırım diye kara kara düşünürken sinirlenmek gibi bir şey benimkiside.
Kuzey güney 44. Bölüm. Kuzey ve güney’in annesinin hareketleri…

Çıldırıyorum.
Balkona sigara için çıktım, karşı apartmanda bir tane öküz belden üstü çıplak balkondan ipi sarkıtmış arabada meyve satan bir esnaftan meyve alıyordu. Hayvan evladı ya ben senin kıllı vücudunu görmek zorunda mıyım. Git de üstüne bir tişört giy.
görsel

Bu bir zaytung haber veya paylaşım değil.

görsel
Uykumun gelmemesi, yarın iş olması.
gecenin bu saatinde sarhoş olup beni aramış dostum.
yaklaşan vizeler.
üç satır yazı görünce beyni dönen yazarcıklara acıdığım için özet geçiyorum. kendi işlerini, kendi görevlerini ve sorumluluklarını sürekli olarak başka insanların üzerine yıkmaya çalışan; karşısındaki tarafından isteği reddedilince de sanki çok normal bir şey istemiş gibi trip atan insanlar.

cümle zeka geriliğinden muzdarip arkadaşlar için biraz fazla uzun olmuş olabilir lakin noktalı virgül bile kullandım sırf siz anlayabilin diye. daha da ne yapayım artık ama di mi?
mesainin bir türlü bitmemesi. Bitmediğini düşünürseniz daha da yavaşlıyor saat.
şu uzun saçma yazılar.
3 gun sonra derslerimin baslamasi.
kendi kendine konuşurken lafın lafı açması.
error code 5065545: critical brain temperature!
Telefonun suratıma düşmesi.
abinin kıskançlıkları. filmde izliyorum da sinir etti oğlan beni.
çayın çok sıcak olması.*
Kardeşimin şuan pulsar denen diziyi izliyor olması.
Açım. Hem de çok. Fakat canım hiç bir şey istemiyor.
karşı komşu kızının geceliğini çıkartırken gereksiz olarak verdiği uğraş sinirimi bozdu direk çıkar yada kalsın..
kahvemi içemedim soğudu..
karşımda oturan sarışın sekreterin öğleye kadar 23 kez wc ye gitmesidir. ne zaman kalksa iğrenç şekide telefonu çalar.
yaklaşık 30 saattir uyuyamamış olmak...
http://inciswf.com/1302803070.swf *
elektronik sobanın yanarken çok sıcak, sönmüş iken de çok soğuk olması.
kedinin başını okşayan halis özkahya.