bugün

ülkemizdeki sayısız amerikan askeri üssünü, nato tesislerini dert etmeyip, işsizliğin ve yoksulluğun müsebbibi serbest piyasa ekonomisini bir sorun olarak görmeyen, emperyalist merkezlere işbirlikçiliğin kitabını yazacak kadar pis işlere taşeronluk yapan işbirlikçi siyasi iktidarların emir erliğine soyunan ve tüm sorunların kaynağı olarak da tüm dünyadaki faşistler gibi kendi ülkesindeki "öteki ulus"u (türkiye'de kürtleri) gören yanlış bilinç sahibi lümpen faşolar bunlar.

normal hallerde, yani ülkenin saldırı, savaş vs. gibi özel gündemleri olmadığı zamanlarda bunlar, "biz hepimiz biriz, lazı çerkezi kürdü, hepsi bir millet" derler. kendi destekledikleri partilerin de türk olmayan pek çok üyesi ve destekçisi mevcuttur.
gelgelelim bu "kandaşlar"a, bir pkk saldırısında bir haller olur. kürt halkını hedef alıp tüm nefretlerini, küfür ve hakaret etmekteki yeteneklerini sergileyerek kusarlar. içlerindeki naziyi dışarı çıkarırlar, ama bunu ancak sanal alemde yaparlar. bu yüzden gerçek yüzlerini, iç dünyalarını ancak burada görebiliriz.
mesela mhp'nin urfa'da bir teşkılatı ve kürt üyeleri olmasını kaldıramasalar da (bunu ben de kaldıramıyorum gerçi), henüz bir "türk-kürt" iç savaşı çıkaramadıkları için "onlar da lazım şimdilik" diye düşünürler.

dikkat, "yarası olanlar" şimdi bu başlığın altına da tüm nefretlerini kusacaklar.

ek: eksileyen "yaralı"lara selamlar. biz komünistler, bu ülkenin eşit, özgür ve bağımsız geleceği yolunda asıl "yara"yı taşıyanlar olduğumuz için "çok eksi alıyorum bundan sonra böyle yazmamalıyım" demeyiz.
(bkz: şırnak halkının kürt düşmanlarına cevabı)
her pkk eylemi sonrası kürtlere hakaret ve küfürler yağdıran düşmanlardır.
(bkz: hüseyin aygün detected)
ne yazık ki pkk'nin her katliamından sonra sayıları giderek artan topluluktur. toplumdan bir kesittir yani.
kürtlerden bir iyilik gördüyse bin kötülük görmüştür. bunların genelinin kürtler dışında başka bir milletle sorunları yoktur.
benim meseladır.
aslında pkk düşmanlarıdır fakat gaza gelince kürt düşmanı olarak evrim geçirir.
durduk yere düşmanlık eden sözlükçülerdir. pisler.
bunların partilerinin lideri olacak baş faşo da, "kürtler" demek yerine "kürtçe konuşan kardeşlerimiz" der:
http://arama.hurriyet.com...rsivnews.aspx?id=12289909

bir takım insanlar "kürtçe" diye bir dil konuşuyor ama kat'iyyen kürt değiller! nerden öğrenmişlerse bu "kaka" dili!

nasıl bir çelişki içindesiniz arkadaş siz ya...
beni mi cagirdiniz efenim .
şaşırmadığım bir durumdur. hele ki son zamanlarda gelen şehit haberleriyle birlikte tavan yapmıştır. sadece pkk da değil sokakta bile ne kadar boş, milleti her şeyiyle rahatsız eden, aldığı nefes zarar adam görsem onlar da kürt o yüzden ön yargı oluşmuyor değil ha düşman mıyım tam olarak değil ama düşman olana da kızamıyorum ne yazık ki.
yorumsuz...

http://video.haberturk.co...aziantep-aciklamasi/65608
faşist olmayan herkes o*ospu çocuğudur.
Atatürke hakaret eden, vatan hainliğini meşru görenlerin bulunduğu ortamda "şeref ve haysiyetleri" bazılarına fazla ağır gelecek yazarlardır.

(bkz: ticari bekleme yapma devam et)
Haddini aşan tipleri vardır birde bunların zik zik bitmez.
sevilecek ne yanları var ki çirkin mahlukatların.

hepsinin soyu kuruyasıcalar.

ağır konuşucaktım ceza almıyım sustum.
kürt olduğum için bana düşmanlık besleyenler var, vallahi yeter böyle sözlük, böyle moderasyon olmaz. bu arada dildomu getirin uleni özledik kendisi sırf kürt olduğu için çaylak oldu.
Efendim.
Medeniyete, Türkiye cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğüne karşı olan her şeye, herkese düşmanız. Ön saflarda yerimizi alalım.
tarlasını farelerden koruyan çiftçilerdir..
Zamanında anneleri babalarını bir kürtle aldatmış olabilir.

Başka bir sebep göremiyorum...
(bkz: oo kürt alırım bi dal)
Kapıma uşak, arabama şoför diye alamayacağım tipler burda içinde bulunmaktan gurur ve onur duyduğum bir ırka düşmanlık güdecek kadar insanlıktan çıkmış vaziyette. Yazık.