bugün

nick değil de profil fotoğrafından ibnelik olduğunu ilk geldiğinde anlamıştım.

t : sözlükteki ibne yazarlar.
(bkz: verem eden geceler).

Ara sıra beni yazıyor ben de onu yazayım bakayım kim önce kırka ulaşırsa o gay olacakmış hülooog.
Banada musallat olan yazarlarí düşman götüne...
Locius vosicus gibi bir nicke sahip olan yazar. Lord pirenses primces gibi nicki olan yazarla birlikteydiler en son.
Kezolardan daha işvelidirler.
lütfen nickinizi başlığa bırakınız. beni uğraştırmayın yazmakla. evet.
Siyasal islamcı ve eski fetöcü, yeni akpli görünümlü güruhun başını çektiği yazarlardır.
Atalarımız siz ibine olun diyemi mamut avladı lan toplar hahahaha.
omroncomron
manyak olmaya karar verdim
bu koyden olsam ne olacak
nasrettin teacher.
Ay çok şükür listede yokum elim yüreemde girdim başlığa.
Şu şekil olduk.

https://media.tenor.com/k...AAAd/galatasaray-fans.gif
admin zall olabilir, gerçi çirkin ama her malın bir kör alıcısı bulunur.

olgay kuscuoglu nam lakapla yazan ,oto yıkamacısı olarak tanınan değerli ve mutena insan.,bence siyasete girmeli..(servetini tokmakçılara yedirmiş, şimdi izmir'de yaşıyormuş.)

bursalı tengır-tungur başkan niteliğinde gaydır , profesyoneldir, bilgisayarında gay klasörü görüntüsü alınmış kaşar seviyesinde gaydır.

zall'a şaşırmayın adamın bir tane avratla çekilmiş fotoğrafı yok, hep sakallı emin ve meksika pezo'su (bu ara epey değerlendi pezo) serkan ile birlikteler ,ya ibneler yada yeteneksizler.

kimseyi cinsel tercihi için yargılanamaz ,ayrımcılık insanlık suçudur ,eşcinseller vardır var olmaya devam edecekler.

ama bu şokellalar ,hep yumuşaklar hemde üstüne ırkçı-sağcı-dinci -milliyetçiler..

hepsine bol zenciler dilerim..

tüm homofobiklerin de ,........,........,.... !
Birde birisi bir yetkiliye aktif gay giyordu ama beni ilgilendirmez cinsel arzuları.
meğer yıllardır koynumuzda ibne beslemişiz.
listeden beni çıkarıp haylaz şirin'i ekler misiniz lütfen? teşekkürler...
bu arkadaşlar sizi s..mediyse veya sizin onları s..mek gibi bir derdiniz yoksa bu başlık neden?

yani dünyada ibne olmadığını üstüne basa basa söylemeye çalışıp ama öte yandan ibnelerle kafayı bozan başka bir güruh yoktur sanırım.
gay olabilirsiniz ama ibneliğin lüzumu yok.
--spoiler--
Bu arkadaşlar sizi s..mediyse veya sizin onları s..mek gibi bir derdiniz yoksa bu başlık neden?

yani dünyada ibne olmadığını üstüne basa basa söylemeye çalışıp ama öte yandan ibnelerle kafayı bozan başka bir güruh yoktur sanırım.
--spoiler--

Babacan Adamsın vesselam.

görsel
bu arada listede yokum rahatladım yada beni çıkartın aman deyip birde ben aktifim diye hava atanlar var.

biz ne aktifler gördük efe misali atlıyorlardı ,20'lik makineye.
istanbul Avrupa yakasındakiler yesillendirsin.
biri "burada sikiş var sikiş" görselini atabilir mi acaba.
inci sözlüktekilerin alayına tecavüz edebilirim.

Hrrrrrrrr.

Kaşınıyorlar incel herifler.

Strapon ele geçse elimden kurtulamazlar.
Rütbeli nick alırlar.
Buyrun benim.

Gay olmak suç mu ayol.
Piyasada mck kalmamış anlaşılan mecburen adam fikiyolar.
zamanında oto yıkamacısı nam lakap ile maruf şu anda da sözlükte ayol istifa diye yazan sayın yazarımız var, ismi lazım değil.

kızzzzzz,kahrolma emi...