bugün

(bkz: rabb in gördükleri)
Frank lucas bize y.vsak demiş, durup dururken kendini hem y.vsak hem itici yapmıştır. iyi mok yemiştir.
(bkz: frank Lucas)
(bkz: yumos kokan nevresim takimi)
(bkz: orijinal Kemalist teorisyen)
(bkz: sairlerparkindakiyalnizadam06)
(bkz: gatsbyy)

Beşinin de ortak noktası özgürlük düşmanı olmaları. Tabi frank dayı ayrı bir kulvarda.
Beni sil birader.

Edit: sağ olasın.
(bkz: bir fani Allah kulu)
(bkz: Frank Lucas)
franc lucas ile aynı listede olmak... hahahah ne yaptım kızım ben sana.
2 kız 1 oğlan.

Ahajahaha.
Zahahahhdjsjdkskdsj dediğim yazarlardır.
Gereksiz eleştiri olsa haklısın ama gereksiz değil gerçekten inanılmaz iticisin.
Mesela az önce eleştirdiğin şeyi sen yaptın, ben buraya hiç yeni model telefon çıkınca eskisini bırakıyorum yazmadım. Önyargını nerenden çıkarıyorsan geri sok oraya.
ikincisi fikirlerin veya nasıl konuştuğun umrumda değil, buraya yazdığın şeyler üzerindne yorum yapıyorum.
iticisin. Yalnızsın, mutsuzsun ve sebebi de saçma sapan takıntıların.
istediğin gibi davran tabii. Ama olduğun şeyi yüzüne vurunca da ağlama.
Utanacaklarini bilsem suratlarına tükürürdüm amma,ondan da anlamazlar ki.
arkadaşlar iticilik bir din olsa, ben zeus olurdum. iticilik bir ülke olsa, sonsuza kadar cumhurbaşkanı ben olurdum. iticilik bir ödül olsa, her sene oscar bana verilirdi.
(bkz: luis portagual)
Alttaki yazarın başı çektiği yazarlardır.

(bkz: yoksul genc)

Edit: tövbe de hayta, bunun sevgilisi olacak kıza acıyorum.
muhtemelen aralarında olmadığım yazarlar listesidir.

Nickimi görmemek ne de güzel.
Bay krodo. ismini bay itici diye değiştirmelidir.
Şimdi nickini yazardım da moderatör sevgilisine sildirir ahahahasjgjs.

Sonra da tınlamıyorum misali açık oylar. Canım madem o kadar umrunda değil niye sildiriyosun. Ezikliğe geeeel.
(bkz: pitbullshit)

nickten bellidir..
muhtemelen aralarında olmadığım yazarlar listesidir.
(bkz: anarsistgenc)
Tek bir ağızdan yazan kankacı sözlük kızları, kürtler, kürtten çok kürtçü takılan tipler.
Şuan kavga eden 16 yasindaki ergenler.
zall'dır. her gelişmede "arkadaşlar" diyerek bi samimiyet kurmaya çalışması, sildiği entry'e bir de sebep yazması.... ne kadar sığ, ne kadar itici bir yazar... bir de feyk hesaplarla aramıza katılmaya cüret etmesi,bilmediğimizi sanması.... oha falan yaneee.
akepe sempatizanı, yobaz beyinliler, kadınları 2.sınıf gören erkekler, izmir e laf atan beyinsizler.
oytunkaran demeden duramayacağım.
Arkadaşlar benim itim var ya o yüzden itici diyo ehehe.
samimiyetsiz, kibirli yazarlardır bunlar.