bugün

gururla ben de onlardanım diyebileceğim yazarlar.
maçları alınlarının akıyla, şikesiz kazanan takımın taraftarları olan yazarlardır.
(bkz: donato)
takımlarının daha sittin sene sigmayla karşılaşma ihtimali bulunmayan yazarların laf attığı beşiktaşlı yazarlar grubudur.
(bkz: aslindayok)*
(bkz: noyaan)
(bkz: geldim patlama)
tam isabet
kraldırlar be kral.
kartal yüreklilerdir.
(bkz: emsalsiz 1) tarihin tanıklarıdırlar.
tuttukları takım gibi temiz insanlardır.
aaa o benim.
filistin üzerine kurulan özgürlük düşü gibi temiz bir takıma aşk duyan yazarlardır. burdayım!
ne var la ne var bi uyutmadınız.
şu an sözlük tarihindeki en sessiz günlerini geçiriyorlar. bir köşeye çekildiler herhalde zırlıyorlar. şerefli tayfur asdasdas.
(bkz: konumuzbudegil)
an itibariyle her zamanki mutluluk ve huzur içindedirler. aziz içerde , fenerin adı şike. tayfur ve adalı nasıl olsa yarın elini kolunu sallayarak çıkar. yarası olan gocunur.
her zaman olduğu gibi takımının yanında olan yazarlardır.
yanlış anlaşılmasın takımlarından değil, yöneticilerinden utanıyorlar; suç varsa ceza istiyorlar.
şikeci takımın taraftarlarının salyalarını akıtarak karalamaya çalıştıkları taraftarlardır.

bizde şike yapanı ilk biz cezasını veririz. fenerasyon başkanı gibi kıvırma yapmayız
siyahıyla beyazıyla adamların değil takımının arkasında olan gerçek taraftardır.
ne zaman ki şikede adları geçmeye başladı, o zaman başladılar ''bik bik şike yaptılarsa biz cezasını veririz'' falan demeye.

daha önce neredeydiniz lan? fener'le taşak geçerken, liseli gibi laflar saydırırken neredeydiniz?
salyalar akmış, dikkat edin.
an itibariyle burdadır efenim.

edit: takımın, renklerin arkasındayız her daim.

(bkz: ruhumuz yeter)
beşiktaş adlı temayı kullanan yazarlardır. an itibarı ile 14 kişidir.