artık yetti sizin yalnızlık ıvır zıvırlarınız, ayrılık gözyaşlarınız! iki aya yakın bir süredir sözlükte faal olarak takılmaktayım. size açık yüreklilikle söyleyebilirim ki normal bir erkeğin şu sanal ortamlarda birilerine yavşamaması salaklıktır. zaten böyle bir şey de pek mümkün değildir. hadi ama... 2024 yılında sözlüğe fikir alışverişi için geldiğinize kimse inanmaz. ben de dedim bunu, bana da inanmadılar. buraya geliyoruz çünkü vücut sıvılarımızın alışverişi hadisesi var... tanrımmm nelerr diyorum ben!!!! ama haklıyım da.

inanın her şeyi denedim... buradan bir şeyler öğrenmeyi, buradan arkadaş edinmeyi, burada eğlenebilmeyi... sonuç çoğu zaman hüsrandı. çok nadiren başka amaçlara ulaşabilsem de kısa sürdü. onca işin arasında bir tek kızlarla cilveleşmek baki kaldı.

bir süre önce bunu bıraksam da sizlere tavsiye ederim. bir internet sitesinden sağlayabileceğiniz maksimum fayda bu. biraz pragmatist olun... bırakın şu götünü yiyim ayaklarını. Cennete gelmiş, halen cehennemde yaşıyormuş gibi ağlayarak bir yere varamazsınız. Gece boyunca yalnızım itiraflarınızdan dahi bıktım.

Şimdi sözlükten çıkış yapın ve biraz tavana bakarak söylediklerimi düşünün. Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Varsa zaten sözlükte vakit harcayıp ülke kurtarmaya zaman bulamazdınız. Gece yarısı geldiğiniz zaman en az üç farklı yazarla üç ölü çocuk için anlaşma sağlamanızı bekliyorum.
yavşamayarak rahat veren insanlara da gerzek demek iyiymiş.
olmayan, centilmen kişilerdir.