uzun zaman önce hardcore penislerimizi toprağa gömüp barış imzalamıştık oysa. bu metaforik anı bana sözlük kızlarından uzak durmamı hatırlatıyordu. evet son iki buçuk aydır temizim. iki buçuk aydır herhangi bir sözlük kızı ile 2 mesajdan fazla yazışmadım bile. bu bir ceza değildi aslında, sadece artık büyümüş olmak. tamam güzeldi, flörleştik, oynaştık bazen spontane sevişmeler buldu bizi şehrin en kuytu köşelerinde ama onlar yaş 21ken güzeldi. pişman değilim ama dediğim gibi; çocuktuk sadece...

hani bir şeyler dürter ya seni. güzel bir yemek arkasında iki hafta önce bıraktığın sigara gibi. o cilveli, o çekici, o yasak şeye karşı koyamazsın, defansın çöker... şu an böyle bir durumdayım. sözlükte bir kız var ve çok pis kaşınıyor cidden. bir dönem sözlük lobilerinde 'kaşağı' olarak anılan benim içim nasıl kaynıyor tahmin edersiniz sanırım. yemini bozmakla içimde ukte kalması arasındayım resmen. bilmiyorum ne olacak. iki ayı boşa atmak... bana göre olmasa da yasak elma hep çeker biz ademleri. bardağı taşıran son damla ise kızın çok eskiden yazdığım efsanevi bir giriyi artılayıp başka sıradan bir girimi favorilemesi idi. davete bak... ben bastım o artıyı ama favori başka giriye. gösteririm ama elletmem der gibi!

öyle açık açık da kaşınmıyor sürtük! gizli gizli, çok az kişinin görebileceği şekilde tatlı tatlı kaşınıyor. bana gönderdiği davet sinyalleri alıcımın devrelerini bozmak üzere! daha önce 2-3 kere geldi başıma, o kızı kaşımazsam zamanda bir yerlerde kaybolacak gibi hissettim. umarım sabrederim ve yeni bir skandalla karşınıza gelmem. şartlı tahliye memurlarım kapıda... tanrım sen bu kemal'e güç ver. bu seferki epik bi yatak performansı için değil... dayanmak için. bu söylemi artık içimde tutamıyorum... çok fena kaşınıyor zira.

Köftehorlar..
(bkz: madde bağımlılığının etkileri ve zararları)
donuza ekle geç. ben kaşınanlara öyle yapıyorum ve görmezden geliyorum.
çaresi olmayan durum. ben sabrediyorum sen de sabret. yapacak bir şey yok başka.
güncel Önemli Başlıklar