bugün

nedense açılan her başlıkta atatürke hakaret beğenmeme var. bunlar temelleri sağlam olmayan insanlar.
provokasyondur efendim.
işten güçten sıkılmış bir insan olarak sözlükte kafa dinlemek varken.sözlüğün inci vari bir yere dönüşmesi acıdır gerçekten.
Sen onlara ülkeyi teslim et, onlar sana hakaret etsin, şeklinde yorumlanabilen, sözlüğün bu aralardaku durumudur. Hayır efendim, ne yaptı sana da sevmiyorsun? Bir zararı mı dokundu? Sevmemen için bana tek bir sebep söyle!
Tamam sevmeyebilirsin,
Sevmemek özgürlüktür,
gibi şeyler demekten de bıktım. Sana canım vatanı vadetmişse, senin ondan nefret etmen için hiçbir sebep olamaz.

Huh, içimi boşalttım.
son derece katıldığım durum. vatanın her yerinde var ki burada neden olmasın.
çaylaklıklarında melek olup sonradan azan yazarlardır.
* Ölmedik henüz! burdayız!!
Atatürk eşsiz bir liderdir (ister kabul edin ister kabul etmeyin)
Atatürkten bir tane daha gelmeyecek. (mevlam bize şans vermiş, içine etmeyin)
Atatürk gelmiş geçmiş en iyi stratejistlerden biridir.
Kitap kurduydu. o kadarla kalmadı kitap yazdı. çoğunuzun çözmeye cebbelendiği geometri vs gibi kitapları bile mevcuttur.
Hayvan severdi (en sevdiğim özelliklerinden biri)
ama en önemlisi halkını seviyordu!!!!! sizi dinleme lütfunu göstermeyenlere gidin kapaklanın siz.
gözle görülebilen bir durumdur. nankörlüğün ,çirkinliğin, şerefsizliğin daniskasıdır. ölümü göze alıp memleketin kurtulmasında baş rolü oynayan adamı sevme, düşmanlık et ne alemi var bunun?
(bkz: atam ne soktuysan hala çıkaramıyorlar)
sözlükte veya türkiye'de geneli itibariyle yanlış okunan bir durumdur.

evet, bazen atatürk'e karşı saygısızca aşağılayanlar gerçeğini kimseler göz ardı edemeyeceği gibi yine atatürk'ü saygı içerisinde eleştirme özgürlüğünü onu aşağılamak olarak algılayanların bu özgürlüğe eyvallah diyememe erdemine sahip olmamalarından patlak veren incir çekirdeğini doldurmayacak hadisedir.

kimse atatürk'ün türkiye'nin kuruluşundaki emeğini yadsıyamaz, bazı yönleriyle başına buyruk ve diktatör tavırlarını göz ardı etmeyeceği gibi.devrin zor bir dönem olması vb. ihtimallerini bilsek de bazı meselelerin daha doğru bir şekilde ele alınması gerektiğini hepimiz biliyoruz.*
lakin tarihimiz herkesin keyfine göre ciklet gibi ordan oraya çekerek geliştiği için kimi meselelerin daha fazla uzatılmaması gerektiğini düşünüyorum.gerçekten çok saçma ve aptalca çekişmelerin içerisinde laf salatalığı yapıyoruz hepimiz.
başlık neyzen tevfik şiiriyle beraber de nihai amacına ulaşmıştır.
Hayra alamet değildir.
Yeni hesap açan ve tek ağızdan konuşan 7 8 kişilik bir grup var.

Tipik münafık bozguncu cetelerinden biri. Aldıkları para kadar konuşup siktir olup dönecekler fakir, rezil, köpek hayatlarına.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar