bugün

yeter vurmayın öldüm.
ev güzelmiş, evin gideri var ama seni bilemedim başkan.
Valla billa tam bana göre bir başlık. onun için fotoğrafımı gurula paylaşabilirim Ama en çok da anto abimize yakışır.. Saygılar anto abi, allah'ın izni ve inayetiyle yolunda ilerliyoruz. Tanrı gecene kut versin.
(img:#1942511)
görsel
(img:#1944907)
Arada bir kadir doğulu ya benzetiyorum anto beyi. Bence benziyor biraz. Kaşlar falan. Swh.
(img:#1944909)
Resim atsam sözlüğü uzun süreli bakıma alırlar. Bence cok zorlamayın haddinizi bilin burada ben varken...
görsel
görsel
(bkz: ıslandım)
Abi tövbe bismillah dyatlov geçidi vakasını görmüşsünüzde aman başımıza bela gelmesi diye topuklamışsınız izlenimine kapıldım bir an.*
Yakışıklı görünmeye çalışan bir çirkin olarak daima yanındayım anto kardeşim benim.
(img:#1947502)
Anlaşıldı, ben çaktım mevzuyu.

anto sözlük yakışıklılarının fotoğrafları başlığına foto atınca eksi yağmuruna, sözlük çirkinlerinin fotoğrafları başlığına atınca artı yağmuruna tutuluyor. Kısaca, doğru yerde doğru paylaşım kabul görüyor.

Bu da demek oluyor ki, bu başlıkta şahsımın eksi yağmuruna tutulması demek, sözlük yakışıklılarının fotoğrafları başlığında hunharca artılanacağım.

Teşekkürler çirkin kral, teşekkürler türkiye.
Hoşgeldin çemçük ağızlı kardeş, sen de hoşgeldin.
Şu çirkin özgüvenini hastayım.
Yerel gazete 3.sayfa cinayet haberi.
(img:#1951378)
görsel
Araba kullanırken dua etmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Bravo!
görsel
Are you taksim?
görsel
dua değil telefon var elimde. ama tabi bu araba kullanırken dua etmediğim anlamına gelmez.
çok çirkinim.

(img:#1954635)
(bkz: aman Yarabbi ilk maymunlar)