bugün

sabah 4 de kalkip traş olacak olmak. boyle bir acı yok.
Son 2 mesajıma cevap gelmemesi.
dicle üniversitesinde, 2 asker ve 1 polisin 4 hemşireyi tekme tokat dövmesi.
Sevdigim bir insanin bosanmak istedigi esi tarafindan oldurulmesi. Erkeklik bu mudur arkadas, bu neyin kafasidir?
Artik kadinlar olmesin. Lutfen.
aşık olduğum kadın.
işten ayrılmış olmam nedeniyle tüm günü evde geçirmiş olmam.
iyi niyetimin havada kalması !
Bitmek tükenmek bilmeyen can sıkıntısı.
deprem dedenin vefatı.
sabah kahvaltısında ekmek kalmadığı için boş boş yiyip akşama kadar aç beklemek ve suan onun acısını çekmek.
Işıkara'nın ölmesi. Her tanıdık simanın ölümü, kendi ölümlülüğümü ve adım adım yaklaştığımı hatırlatıyor.
muhtemelen tam şu an hayatımızı kabusa çeviren şeylerdir.

yazmam gereken ödevi yazamıyorum, cinnet geçiriyorum.
BiLMiYORUM. MORALiM BOZUK AMA SEBEBiNi BiLMiYORUM NE SAÇMA iŞ.
apollob-olimpiakos macinin son sn. ucluguyle ust olmasi bakin son saniye sayisi demiyorum son saniye uclugu diyorum. 20 ye yakin bi fark atmissin macin bitmesine 5 sn var gidip 3luk atmanin manasi nedir ey olimpiakos Allah belanizi versin gitti paraciklar! yarim sayiyla kupon yatarmis demek bunuda gorduk!!!
40 bin tl borcumun olmasi moralimi cok ama cok bozuyor.
biri içmeye çağırmadı için oluşan bozukluktur.
her şey.
Aşkımı haykıramamış olmak , ah ulan ah .
Kaloriferlerin az yanması.
Bütünlemeye kaldım ve şu an oturup ezber yapmam gerekiyor lakin gel gör ki hiç içimden gelmiyor.
mesajlaşmamızın cok kısa sürmesi. Hem mesaj atmak istiyorum hem sıkmak istemiyorum. Tuhaf hallerdeyim sözlük.
cuma gününe kadar düşünme stilleri hakkında ne var ne yoksa okumam ve yine aynı cuma günü için kitap bölümü yazmak zorunda kalmak. tatile çıktığıma sevinemiyorum. ( öğretmenim, liseli diyenin...)
orospu çocuğu emt dersi.
ders sayımın yarısına tekabül eden ff sayısı beni bir hayli mutsuz ediyor şu an.
parasızlık, belirsizlik, sosyal baskı, gelecek kaygısı. daha ne yazayım, bitiğim lan.