bugün

üşüyorum çok, hem de çok...
Kendimi boşlukta hissediyorum.
Yanıyorum fuat abi.
sıcak. esmiyor.
Tüm hissiyatım türk ordusu'nda.
Hissizlik sonuçta bu da bir his.
öfke, buram buram öfke.
şu an ayrı mi yazılıyordu bitişik mi. üzgün.

her defasında düşünüyorsun ayrı işte. sağını solunu 15 yılda öğrendiysen gerilme mzn bunun daha bi beş yılı var. biraz rahatlamış.

iğrenç bir pasta yediğin için mutlu musun? mutsuz.

bugün çok güzeldi hatta fazla güzeldi. ...korkmuş...

bugün güzel diye yarın kötü olmak zorunda mı? sinirli.

dün kötü diye bugün güzel olmadı mı? şaşkın.

yollar tehlikeli midir acaba? bu hissin adını bilmiyorum.

girsem mi lan. kararsız.

uykum kaçtı. bugün çok güzeldi. boşvermiş.

boş vermek boşvermiş olunca sıfat olduğu için bitişik mi? uyuz.
Karşılaşabildikse
Ağzını kullan ve lütfen sor
-Nasılsın
Cevap veriyorum
-Bulanık

Zarifoğlu.
Koskoca bir boşluk. Kaça bölünmeli bir insan? Ülkenin geleceği,kendi geleceği,okulu,işi hangisini düşünmeli.
Açlık, çok acıktım.
Feci bir uyku ve siklememezlik. Asiri guc.
geçmeyen bir boşluk.
tedirginim. korkmuyorum sadece tedirginim.
yarın yola çıkıyorum doğu illerinden birisine gitmek zorundayım orada görev yaptığım için.
daha yeni gittiğim güzergahta pkk yol kesip zararlar verdi.
zoruma giden bana bir şey olması değil zoruma giden eteklilerle savunmasızca karşı karşıya gelip bir şey yapamayacak olmak.
allahtan ümit ediyorum ki bir sorunla karşılaşmam. çünkü bana çok koyar bu acizlik.
gözüm ağrıyordu ama ordumuzun it sürülerini yeniden vurmaya başlamasıyla hissetmez oldum.
"Bütün insanları dostun bil, kardeşin bil kızım,
Sevincin ürünüdür insan, nefretin değil,
Zulmün önünde dimdik tut onurunu
Sevginin önünde eğil kızım..."

bunu hayat mottom yapan ilkokul öğretmenim.
teşekkür ederim.
(bkz: toska)
çok sarhoşum sözlük. ankarada sarhoş olmak, sakaryanın ölüm kırmızısı kiremitlerine bakıp neden hala hayattayım demektir.
ülkemizin son durumları için tedirginlik duyuyorum. ama korku yok. allah devletimizin yardımcısı olsun.
sadece evlenme isteği tabi anılla.
Kortikosteroid şu an mutlu ve rahatlamış hissediyor. Şu son günlerdeki operasyonlar, sikik örgütlerin bombalanması sebebiyle.
hiçbir şeyden korkmayan ben, keşke birazcık olsun ölümden ve sonrasından korkmasaydım da, bileklerimi dikine dikine kesebilseydim. kandan da hiç korkmam mesela ben, akışını seyrederim öylece. yaşamdan ölesiye bıkmış, hiç bir şeyi olmayan, zavallı bir insanım ben. herkesin hor gördüğü, sevmediği, kimsenin istemediği bir canlı. neden dünyaya geldiğine her gün lanet eden ve bu işkence ne zaman sonlanacak diye düşünen, ümit etmeyi çoktan bırakmış, çünkü ne zaman ümit etse elinde kaldığını gören bir zavallı. neyi istesem, neyi beklesem olmuyor işte, olmuyor, olmuyor. olmayacak da. neden bu işkence?
farklı olmak için burnumu karıştırıyorum yazmak istedim ama karıştırmadığım için yazamadım. üzgün hissediyor.
Ulan acaba hissi.

Kafanda binlerce senaryo geçer, bir boka varamazsın.
çaresiz.