bugün

Yay olmuş.

O değilde bu burç denen olayın zerre kadar bilimsel yanı olmadığı halde bir üniversite nasıl bununla ilgili bir araştırma yapmış, hayret doğrusu. Yakında fal bölümü de açarlar.
Aslandım yine aslan oldum. bizde değişen birşey yok.
boğaydım yine boğayım değişen bir şey yok, zodyak resmen öküz geldin öküz gidecen diyor etkilemedi beni.
akrepmiş. yaa off baştan söylesenize amk yıllardır başka bir insanmış gibi yaşatıp insanı mağdur ediyosunuz. hani ben yay idim, hani çılgın,uçarı, iflah olmaz bir hovarda idim. şimdi ne oldum hiç bilmiyorum bilen söylesin de yanlış yunluş yaşamayalım amına koyim.

(bkz: ne idim ne oldum)
Yılan falan değilim ben. Sensin yılan. Yayım ben yay!
Yazarlarin eski burclari gibi anlamsiz olan burclaridir. Akilli adam burclara inanmaz. Inanan bi adam akilli olmaz. aptalligini her turlu kanitlayabilirim.
aslan daima aslandır.
burçları hiç önemsemesem de aslan olmakla mutlu olduğum durumdur. yeni düzenlemeyle yengeç'e kaymışım. ulu aslan varken sikindirik yengeci ne yapayım.
Yengeçi kimseye yedirmem. ikizler gibi dandik burçla işim olmaz, zaten bizleri etkilemiyor..
Basak olmus heralde oncedende anlamazdim hala anlamam.
bir gün farkla tekrar boğayım.
burcum yine aynı. Değişmedi.
(bkz: boğa burcu)
Kabul etmiyorum ben yengecim ve yengec olarak olucem.
ben aynı kalmışım bi kurtulamadım şu koç burcundan, hala çok kıroyum.
Hassiktir diye geldim boğa burcu erkeğinin özelliklerini okudum ve gidiyorum. Falcı söylese bayılırdım lan nasıl bildi diye bu kadar olur.
Astronomiyle gram ilgilenmem ama benim bile ozelliklerimin harfi harfine uyustugum balik burcundan kovaya transfer olmam hak siz lik.
Basak ne demek lan! Hayatini terazi olarak surdurmus dengesiz bir birey olarak alayina isyan ettigim burclardir.
saf kan terazi burcu beni ettiler başak. hayır yani terazinin tüm özelliklerini taşımama rağmen bana nasıl başak çıkar orayı çözemedim
burçlar yalan malan diyoruz da 12 ay var deyü inanıyorduk bir şekilde şimdi 13 burca çıktı.çözen beri gelsin
ayrıca(bkz: http://www.uludagsozluk.com/k/13-bur%C3%A7/).
Taş gibi 23yıllık teraziyim, yükselenim de terazi. Hem de anlam veremediğim ger acayipliğe terazi olmakla cevap buluyorken hiç mantık abidesi başak felan olamam. Olmam yani.
kovaydım oğlak olmuşum lan, oğlak nedir olum, oğlak lan!

beni bağlamaz kardeşim ben kovayım hala

kovayım ben kova!
Boğaydı koç oldu da değişen ne anlamadım ben yine aynı ben.
hala aslanım.
burçların tarihi değişmez arkadaşlar. ve 12 burç
vardır, 13 değil. yılan diye bir burç
yoktur. bu tip şeyleri uyduranlar
astronomlardır. zaman zaman çıkıp astrolojiyi kotulemek için bu tip şeyler
uydururlar. bunların astrolojiyle bi
alakaları yoktur. Inanmayın lütfen
çok şükür yine Aslan burcuyum herhangi bir değişiklik yok. Karışık kuruşuk adam değiliz ki burcumuz değişsin aga... *
terazi erkeğiyken kendimi başak unisex olarak bulduğum durum.
neyse zaten inanmıyorduk.