bugün

80'ler, Yalan Dünya ve Alemin Kıralı dizilerinde kullanılan sokağın aynı sokak olması, yani dizilerin aynı stüdyoda çekilmesi.

Ne işime yaradıysa bunu tespit etmek.
yeni uyandığınızda ya da tam uyuyacakken bir şarkı dinleyin ya da bir şey izleyin. izlediğiniz şeyler size daha hızlı gelecek aynı şekilde de dinlediğiniz şarkının metronomu daha hızlı gelecektir. ben bunu yaklaşık 3 senedir he deneyimde gözlemledim. buna uyurken ya da yeni uyandığında algı yavaşlaması denilebilir fakat araştırdığımda hiçbir kaynak ya da bununla ilgili bilimsel çalışma göremedim. bu konuda tez yazabilirim anlayacağınız.

tabi ki bu algılar duymak ve görmek ile alakalı. acaba dokunmak ve tatmak da aynı etkiyi mi yaratıyor merak uyandırıcı.
gözleri az çekik olanlarda böyle bir japon, kore hayranlığı var. böyle bi onlarla özdeşleşme, kişiliği o kültür üzerine oturtma, dillerini ve alfabelerini öğrenme çabası, film ve dizilerini takip etme vs. saçma sapan eylemler. salaklar.
kızlarda çük yok. geçen bir vidyoda gördüm.
akışına bıraktığım şeyler çoğu zaman istediğim gibi sonuçlanmadı. akışına bırakmadığımda da istediğim gibi sonuçlanmadı. sanırım sorun; akmıyor olmasıydı..
istanbul da yaşayanların, kendine daha az vakit ayırması. Nedenleri az çok bellidir.
küçük gözlü ve boyu kısa insanlar bana çok sinsi ve kurnaz geliyor. bir de kilolu insanlar ruhsuz ve kaba.

not: tabi bu benim fikrim aksi pek tabi mümkündür.
Trt müzik de sayın cumhurbaşkanımızın hep sevdiği kişiler sahne alıyor.

Akşam eve gelince saçma dizileri izlemek yerine bazen iki kadeh eşliğinde bazen sadece meyve eşliğinde trt müziği açarım. Yorgunluğu bir nebze alır, iyi gelir; öneririm yani.

Dün canlı bir ödül töreni sonunda zerrin özer sahne aldı. Son toplu çağrılan sanatçılardan birisiydi.

Bugün eski bir band kaydı olsa da yeni tarihli olan uğur ışılak vardı. Güzel söylüyor miroğlu. Ama herkesin malumu hürriyet de çıkmıştı erdoğan en çok bu sanatçıyı akp gençlik toplantılarıns davet etmiş diye.

işte 3 kuruşluk zevkimizde bile böyle şeyleri biraz da paranoya ile görür olduk. Duruma tesadüf diyecek olursak diyelim, inanın sıkıntı yok.

Öyle bir tespit işte. Trt müzik kaliteden ödün vermeden devam etsin de böyle tesadüfler olsun.
zordur,
türkiye'de erkek olmak.
kilolu olsa ayı,
zayıf olsa ''ayh kız o ne öyle kürdan gibi dar omuzlu''
kısa kollu gömlek giyerse kro,
beyaz gömlek giyerse şaban,
samimi davranırsa ''ay kesin bana asılacak''
mesafe koyarsa ilgisiz, soğuk,
sakallarını kesmese ''o ne yha öyle terörist gibi''
sakallarını kesse ''erkeğin makyajı sakaldır yhaa''
ders çalışsa inek, süt
çalışmasa(okul başarısı iyi olmasa) serseri, sap, hayırsız,
birini sevse ''evin olacak, araban olacak, en az 3000 tl maaşın olacak''
sevmese ''acaba gay mi?''
yakışıklıysa kesin piçtir,
çirkinse siktirsin gitsindir,
aha erkek olmakta böyledir bu ülkede, bu ülkede yaşamanın cezasını sadece kadınlar çekmiyor, erkekler de çekiyor, topyekün zihin olarak hastalıklıyız kadınlı erkekli, mesele cinsiyetin çok daha ötesinde, sadece kadınların ezildiğini sananlara selam ederim.
bugünlerde sol framede sıklıkla gördüğümüz başlıklardır.

ölüyorum bitiyorum bu tespitlere, adeta zeka fışkırıyor trolllerimizden.
Erkek dediğin vurup kaçar, kıza bağlanılmaz kız sana bağlanır, böyle yaşadıkça mutlu olunduğunu öğrendim.
Ülke Gündemimizin mahallenin meraklı melehatının gündemine benzediği şu uzun süreçte herkese bol sabır lazımdır.
Bir facebook kullanıcısının, özellikle erkek olanların, resimleri kısmında ne kadar çok böcek, çiçek, doğa olayları resmi ve özlü söz, şiir varsa o kullanıcı o kadar cahil oluyor.
gece yarısı gelip öpen kadın/#26202186
para kazanmak için çalışırız, mutlu olmak için değil. biraz garip değil mi sözlük?
önemliolan iyi eğitim almak mı, iyi iletişim kurmak mı sorusuna cevap verilemiyor.
akşamları saat 22.30 dan sonra sözlüğe bir tek ergenler ya da ergen ruhlu olanlar giriyor, iki dakika sözlüğe bakalım ne var ne yok dedik, karşılaştığım rezalete bak, bütün başlıklar aptalca seks içerikleriyle dolu. iki dakikam dolmadan ben çıkayım sözlükten durumunu tespit ettim.
Her cahilde biraz sempatiklik, her bilge de biraz kibir vardır. Geçmiş dönemdeki iktidarların ve günümüz muhalefetinin kibrini, cahil siyaset sempatikliğinin de yardımıyla yendi. Başarıyı sürekli kılan şey ise güç oldu.
Bu hayattaki en mal 2 insan tipi Belletmenler ve Berberlerdir.2'side muhattabına yavşar, söylenilenden anlamaz.
ziraat bankasının logosunda, T.C. Z.B. yazıyor olması.
Küçük köpeklerin atarlı olması.

Cahil cesaretinin köpek boyutuyla ters orantılı olması durumu. Lan bakıyorsun çük kadar köpek, yanından geçen timsahla gergedan kırması köpeğe atar yapıyor enteresan gerçekten.
renkli gözlü kızların boka benzemesine rağmen kendini afrodit sanması..
üzücü bir durumdur..
ama tezbit edilmiştir..
ilk defa oral sex yaptığını idda eden kız dişlerini hiç değdirmiyorsa ilk defa değildir.
ön sevişmeyi kısa tutan erkek karşıdakine bir şey hissetmiyordur.
soğan çoksa kıymalı pide mide yakıcı etkidedir.
Sözlük yazarları çok tespitçidir.
kutu kutu antibiyotik içsen de, alerjik nezleye çare yok, bunu bir kez daha anlamış bulunuyorum...
güncel Önemli Başlıklar