bugün

''yenı yılınız kutlu olsun'' kktcell.
garanti bankası internet şubesi girişi için tek kullanımlık şifreniz:158964
Şüphesiz ki herseyi bilen tek kudret sahibi Rabbimdir... Rabbim sizi ve sevdiklerinizi iki cihandada sıkmasın insallah Hayirli cumalar...
aylık bal 100 paketinizdeki her yöne 100 dakikanız bitmiştir. bla bla bla
oysaki yapalı daha 4 gün olmuştu... * *
iyikimalesef iyi günler, 04.01.2013 10.10 itibari ile uludağ sozluk yazarlığınız onaylandı. aramıza hoşgeldiniz. mesajıyla uyandım, şaşırdım da dün kaydolmuştum bugün onaylanacağını düşünmemiştim çünkü.
senin taşın ametist miş aşkım ben baktım da.*
Napıyon kanki?
"günaydın güzelim"
bigbadtrip yazarlığının onaylandi şeklinde bir mesaj.
Şaka lan kaç aydan beri buradayız yok öyle bir şey.
akbanktan gelin accuk da biz öpelim tarzı mesaj.
pkiiiiiiiiii..

evet tami tamina 10 adet i harfi bulunmakta.. sevmesem senfonik bir sekilde soverdim ancak sadece sinirden guluyorum..
yarın aysun'da aynısından istiyormuş.

(bkz: kudurun ibneler)
"Yermiş rabiş ablam senın kıçını de ona"
boşver aşkım dinlendim zaten.
Naptin.
"Your facebook security code: ******" Giriş için telefon onayı istedim ve başka bir cihazdan giriş yapılırken hemen telefonuma bu mesaj geliyor. Dün gece kankanın bilgisayarı da bunlardan bir diğeri ve *
"hesabınızda tl'niz bittiği için vadofone cepavansınızdan bilmem kaç kuruş kullandınız hizmetinizin devamı için bıdı bıdı bıdı."

hiç değişmeyen son mesajdır. sefillik diz boyu amk!
Kumse kimseyi yargılayacak kadar mağdur değildir.N.E.
Guvenli Internet Hizmetine uye olmak icin EVET yazip Aile Profili icin 3399'a ve Cocuk Profili icin 3398'e ucretsiz SMS gonderebilirsiniz. Bu servis ucretsizdir.
aşkım kırmızımı siyahmı.
Polis, Savci adıyla para ve kontor istenirse, inanmayın. Telefonu kapatın. 155 Polis imdat hattını arayın. sizi arayan numarayı bildirin www. asayis.pol.tr
"gerizekali ya sus, Allah kahretmesin seni"
- bi dost-
polis'ten geldi efendim, kontör avcılarına karşı korunmam için egm göndermiş. kendinisii polis, asker vs tanıtıp kontör isteyen işte böyle dolandırıcılara kanmayın, aldanmayın tarzında bir bilgilendirme mesajı
Maalesef şudur;

" Başlık: Dostluk maçına gölge düştü, dünya devi takım sahayı terk etti.. Ayrıntılar NTV Mobil'de.

Adres:

http://mh.ntvmsnbc.com/mobilhaber/7934 "
Dear Xocolatl, Your pin is Xxxx. Open biNu and enter your pin.