bugün

seni bigün öpecem olum..
Sonunda amaçlarımdan bazılarına ulaştım. uzun süredir gerçekleştiremediğim şey 75 kilo oldum 5kilo alarak. Amaçlara ulaşmanın verdiği zevki unutmuşum bunu farkettim.
Ben söylemek istiyorum,
Fakat söyleyemiyorum.
Nedir istediğim bende bilmiyorum.
Kendime soruyorum.
Yeni bir hayat mı?
Hayır yeniden yaşamak istemiyorum bu hayatı.
Ağlamak mı istediğim?
Yok zaten ağlamaklı geçti şu ömrüm.
Gülmek mi? hayır
Çok gülen çok ağlarmış,
Büyüklerimden öğrendiğim.
Ne istediğimi bilmiyorum.
Belkide gitmek bana iyi gelecek,
Beni beklemeyin,
Ben gidiyorum...!
--spoiler--
tülay nolur geri dön seni çok seviyom
--spoiler--
gibi olası isteklerdir.
iyi niyetimi kaybettiren tüm insanların amına koyayim.
Bizden bi bok olmaz. Anca iyi kız kankası oluruz.
keşke bir dinleseydin önce be. keşke.
zengin bi koca bulur evlenirdim.
Mutlu olman için benim daha ne kadar mutsuz olmam gerekiyor?
Aganta burina burinata.
Silin la beni, silmedikce yazasim geliyo sozluge.
(bkz: adı ufuk olan yazarlar) teşekkürler.
Uyuyacaktım, yorgundum, bekleyeyim dedim. Bir saat oldu daha bekliyorum...
Jeopolitik konum. Neden bilmiyorum ama bunu söyleyesim geldi. Ha bide gece ucan pırasa. Ohh rahatladım.
sözlük yazarlarının çevresine haykırmak istedikleridir.
alayınızın anasını avradını sikeyim ulan. birinizle oturup adam akıllı muhabbet edemem fikirlerimi paylaşamam. iki dakika sonra sıkılır bıkarsınız. benden ötürü mü ? hayır. o beyinlerinizden ötürü. iki cümleyi yan yana getiremezsiniz. ama paranızla malınızla övünürsünüz. muhtemelen bu söylediklerimde size anlamsız gelebilir çünkü bir cümle dört sözcüğü geçince anlayamıyorsunuz. beyniniz yanıyor. alayınızı meydanda sikerek öldürmeliyiz ki insanlar bir şeyleri farkına varsın. sen mühendissin senin araban var senin paran var ama oturup iki kelam edemeyiz. sizinle tartışamamak bile beni sinirlendiriyor. sizinle tartışamam çünkü beyniniz bunu algılayamaz. saygılar.
içine ağlamak diye bir şey var. Bu nem insan çürütür ve nasıl dayanılacağını hiç bilmiyorum.
aldığın kararların amk.
sahip olamadığım çocukluğumu istiyorum bazen.
Hiç bir zaman söyleyemedikleridir. Söyleyemeyeceklerdir de. Bogazlarında düğümlenir. Düğümlendikçe yük olur. Bedenlerini terk ettirmek istemelerine sebep veren kelimelerdir.
bir kez de de ki..
neyse deme sktr et..
yazdıklarımın görünmediği düşüncesindeyim hacı. görünüyomu ? gerçekten suphedeyim. entri attığım başlık kayboluyor bi tuhaflık var.
Yarını yaşamam için bana bir sebep söyleyin.
iyi niyet hep mi kaybettirir insana.
iyi olmayın, iyileri sikiyorlar.
Hiçbir şey tesadüf değil, hiçbir öylesine veya boşuna değil. Eğer bu otobüsü kaçırdıysam bi sonrakine binmem gerektiği içindir. Eğer bu hayatta öldüysem diğerine başlamam gerektiği içindir. Eğer aklıma öylesine gelen bir cümleyi bir şiirin altına yazdıysam o cümle onu tamamlayacak olan cümledir. Belki bugün değil belki yarın değil ama bir gün mutlaka. Şunu iyice anladım ki Bir gün hepsi anlam kazanacak ve mutlaka yarım kalanlar tamamlanacak, tıpkı puzzle gibi.