Biraz önce salonda 5-10 tane hırda üst üste duruyordu, tekmeyi bi koydum etraf yoğurt oldu. Acil yurt dışına kaçmam lazım.
gelen geçen bir yerden vurup psikolojimin içinden geçiyor nefes almam neden bu kadar battı bu insanlara?
Yine uyuyamadım ve sabah oldu.
Hayat gerçekten çok garip, yaşanması imkansız olan, belki birine aynı durumu sunup “ne olurdu?” diye sorulsa “kavga,kıyamet kopar” cevabını alacağım bir olay ama ben güzel dileklerde bulundum. Hiç tanımıyorum ama kalbinin temiz olduğunu biliyorum.
Soranlara duygusuz asla sevişmem dersin, kim bilecek?
son zamanlarda hayatımda hiçbir şey istediğim gibi gitmiyor. sık canını en asaletli duygularin adami. desem de aslında inancım yine de buna müsaade etmiyor. allahım ne olursun, hakkımda hayırlısını ver ne olursun. söylemek istediklerim hakikaten bunlardı. teşekkür ederim.
Bi sus da motorun soğusun.
korkularımın gölgesinde mantık dışı bir hayatı yaşamış gibiyim.
Allahıma çok şükürler olsun, her şey için acısı ile tatlısı ile bana yaşattığı her an için şükürler olsun.
Sonunda oyuncak bir kara sevda aldım senden..
Yok öyle el gibi durma gül biraz.
Sana gulmeler yaraşır..
Artık özlemiyorum.. özlememem gerektiğini az önce bir kez daha anladım.
Bu defteri kapatmam gerektiğini de, kısmet....
Bazı şarkılar, yürünen yollar ve kurutulmuş çiçekler insanı üzer.
görsel
Aynen öyle.. bana ayrılmayan zamanına ve olmayan sevgine bundan sonra ihtiyacım yok...
Ayrıldık sözlük. Sebep ben olunca kötü oluyormuş. Sebep o olsaydı da kötü olurdu gerçi. Ne zaman çok mutlu olsam hep bir bok çıkar. ilk defa bu ihtimal üzerine hiç düşünmeden çok mutluydum. Daha bugün sözlükten bir ablayla konuştum, bana bir ilişki tavsiyesi verir misin ben tecrübesizim dedim. Derdimi hiç bilmemesine rağmen kırgınlıkları uzatmayın dedi. Bu bana çok ilahi bir şey gibi gelmişti. Küs gibiyken böyle deyince yazayım dedim. Uzatmak istemedim yazdım hemen ama yine de uzattım sanırım. Neyse işte, sözlüğü de bırakıyorum. Kimsenin bir yerinde olacağından değil de. Daha da gelmem bu mecralara. Bir şeye üzülüp başka bir şeyi bırakmak gibi bir huyum vardır.
Kurduğum hayallerin suya düşüşünü izlemek acı veriyormuş.
Çok fazla sevmemeyi de öğreneceğim bu bahaneyle.
Neyseee, siz de kendinize iyi bakın. iyi geceler.
Anayı babayı silen kardeşin ta amk.
Bu bile yok. Çok sıkıcıyım la ben. niye böyle oldum damımakoyim.
olmasını beklediğim,istediğim ve çabaladığım tek şeye hangi yoldan ulaşmaya çalışırsam çalışayım hep aynı engelin çıkmasından yoruldum. kafamın içinde konuşmaktan,böyle anlarda artık ellerimin zangır zangır titriyor olmasından çok yoruldum. çabalamak,beklemek daha doğrusu sabretmek neden hiçbir şeyi kolaylaştırmıyor,neden hep yokuş hep engebe artık ne anlıyor ne de kabul edebiliyorum. dümdüz yoruldum. komple.
Kırk baharı mesken tutsan ne olur?
Sen bağına konan bülbülden oldun.
yıllar önce facebook revaçta iken, facebook durum güncellemesine " sevmek istiyor artık gönül " yazmıştım. aklıma geldikçe gülüyorum. keyiften değil ama, kendime gülüyorum yani istemsizce. bu durum güncellemesini hoşlandığım kız da beğenmişti. beğenince heyecanlandım. ama ben ne yaptım, gidip ısrarcı olmak yerine, kendimi çok geri çektim. oturduğum yerden, " ne olur bu kız bana nasip olsun" dedim tembel gibi. git ula yazsana işte kıza, ne düşündüğünü veya ne düşünmediğini bil. gerçi o zamanlar daha yaşım küçüktü, ve daha bir ne yapacağımı bilmez haldeydim. şimdi tüm bu yaşananları kafamda parçalarını yerleştirdim. şimdi de bekliyorum aslında. ama ne yapacağımı biliyorum bu sefer. bilir gibi de değilim, güvenerek bildiğimi söylüyorum. ama yine hayırlısı diyorum yine de.
toplumun içinde iyiden iyiye ego ve kötülük büyüyor. tek çare asosyalizm.
Şu hayatta kimseye dair heveslenmeye lüksüm yok, hevesim kursağımda kalır biliyorum. Bana nasip olmaz.
neden böyle?
Maybe or maybe not swh.
Hayat ayrıntılarda gizlidir , sadece bakmasını bil.
bağıra bağıra leylim ley'i söylemek istiyorum şu an ama ortam müsait değil maalesef.:(